Fenerbahçe'de Trabzonspor Maçının Hazırlıkları Sürüyor

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'in 32. Haftasında Cezası Nedeniyle İzmir'de Oynayacağı Trabzonspor Maçının Hazırlıklarını Akşam Saatlerinde Yaptığı Çalışma ile Sürdürdü.

Fenerbahçe'de Trabzonspor Maçının Hazırlıkları Sürüyor

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'in 32. haftasında cezası nedeniyle İzmir'de oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı çalışma ile sürdürdü.

Samandıra Tesisleri'nde teknik direktör Arthur Zico yönetiminde yapılan ve yaklaşık 1 saat 30 dakika süren antrenman öncesinde Brezilyalı teknik adam, futbolcularıyla sahada 20 dakikalık bir toplantı yaptı. Yapılan toplantıda Zico'nun futbolcularına şampiyonluğun henüz kesinleşmediği, dolayısıyla erken havaya girmenin anlamsız olduğu konusunda uyarılarda bulunduğu öğrenildi. Futbolcularından ayaklarının yere sağlam basmasını isteyen Brezilyalı teknik adamın, lig sonuna kadar oynayacakları 3 karşılaşmaya

aynı ciddiyette hazırlanmaları gerektiğine vurgu yaptığı ifade edildi.

Antrenmana düz koşu ve istasyon çalışmasıyla başlayan Sarı-lacivertliler, idmanın geri kalan bölümünde ise kanat organizasyonlarına yönelik orta ve şut çalışması gerçekleştirdi. Sakatlıkları bulunan Tuncay ve Appiah antrenmanda yer almazken, bu futbolcuların yarından itibaren takımla birlikte çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Fenerbahçe, Trabzonspor maçının hazırlıklarını yarın akşam saat 18.00'de basına kapalı olarak gerçekleştireceği antrenman ile sürdürecek.

(İK-OK-OK-S)