Fenerbahçe'de Ortak Çalışma

Fenerbahçe'de Ortak Çalışma

Avusturya'nın Kitzbühel Kasabasında Yeni Sezona Hazırlanan Fenerbahçe Futbol Takımı Akşam Saatlerinde Günün İkinci Antrenmanını Yaptı.

Fenerbahçe'de Ortak Çalışma

Avusturya'nın Kitzbühel kasabasında yeni sezona hazırlanan Fenerbahçe futbol takımı akşam saatlerinde günün ikinci antrenmanını yaptı.

Teknik direktör Luis Aragones, akşam antrenmanında futbolcuların tümünü yedek ve ilk onbir ayırımı yapmadan ortak çalıştırdı.

Aragones, takriben bir saat süren antrenmanın son 15 dakikasında futbolculara açma-germe hareketi yaptırarak çalışmayı noktaladı.

Akşam antrenmanını çevre kasabalardan gelen yüz kadar Türk futbolsever izledi ve antrenman sonrası futbolculardan imza alarak hatıra fotoğrafları çektirdi.

Teknik direktör Aragones'in isteği üzerine akşam antrenmanı da basına kapalı olarak gerçekleşti. Gazetecilerin görüntü almamak koşuluyla antrenmanı yakından izlemelerine izin verildi.

Yeni sezona hazırlık çalışmalarını 20 Temmuz'a kadar sürdürmesi planlanan Fenerbahçe, kamp çerçevesindeki son hazırlık maçını 19 Temmuz Cumartesi günü Avusturya-Almanya sınırındaki Kufstein kasabasında Çek Cumhuriyeti'nden CSKA Budejovice takımıyla oynayacak.

Kaynak: AA