Fenerbahçe'de İkinci Yarı Hazırlıkları

Fenerbahçe, İkinci Yarı Hazırlıklarını Akşam Saatlerinde Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.

Fenerbahçe'de İkinci Yarı Hazırlıkları

Fenerbahçe, ikinci yarı hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Belek'teki Arcadia Hotel'in sahasında, Teknik Direktör Zico yönetiminde yapılan antrenmanda Sarı-lacivertli futbolcular, düz koşu ve kondisyon çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. Sarı-lacivertliler'de tedavisi süren Alex, antrenmanda koşunun ardından otele dönerken, Selçuk takımdan ayrı özel bir çalışma yaptı. Sakatlığı bulunan Kezman antrenmana çıkmazken, ayağındaki ağrı nedeniyle sabahki çalışmayı yarıda bırakan Serkan, akşam antrenmanında takımla birlikte çalıştı. Bu arada, çift kale maçta sağ dizinde ağrı olan Lugano, çalışmayı tamamlayamadı. Lugano'nun sakatlığının ciddi olmadığı, yarınki antrenmanlara katılabileceği bildirildi.

Sarı-lacivertliler'in çift kale maçında yeşil takım, lacivert takımı 7-6 yenerken, yeşil takımın gollerini Semih (2), Olcan (2), Umut, Aurelio ve Serkan attı. Lacivert takımın gollerini ise Deniz (3), Deivid (2) ve Alper kaydetti. Deivid, özellikle attığı gollerle büyük beğeni topladı. Bu arada, çift kale maç sırasında bir pozisyonda Tümer, kendisine sert girdiği gerekçesiyle Kürşat'a bağırırken, genç futbolcu karşılık vermeden maça devam etti.

Fenerbahçeli futbolcular, antrenman sonunda da 43 yaşına giren takımın masörü Kamuran Bozan'ın doğum gününü Brezilya usulü kutladı.

Öte yandan, Fenerbahçe'de henüz kampa katılmayan Appiah ve Mehmet Yogatlı'nın bu gece kampa katılacağı, Appiah'ın gelir gelmez özel bir çalışma yapacağı bildirildi.

Fenerbahçe, hazırlıklarını yarın yapacağı çift antrenmanla sürdürecek.

(KÇ-İY-KO-S)

Kaynak: İHA