Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu Bombası

Bugünkü Futbol Zirvesi kulislerinde konuşulan iddiaya göre detaylar şu şekilde...

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu Bombası

Aykut Kocaman'nın isteği doğrultusunda yönetimin Emre Belözoğlu'nu tekrar kadroya katmaya hazırlandığı iddia edildi. Yeni sezona Aykut Kocaman ile başlayacak olan Fenerbahçe ile ilgili olarak ilginç bir iddia gündeme geldi.

Aykut Kocaman Fenerbahçe'ye dönecek mi?

Bugünkü Futbol Zirvesi kulislerinde konuşulan iddiaya göre detaylar şu şekilde...

Yönetim, Kocaman'ın isteği doğrultusunda çalışmalar yapıyor. Bu çalışmalarla ilgili olarak sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Sarı lacivertli yönetimin, Medipol Başakşehir ile yeni sözleşme imzalayan Emre Belezoğlu'nu geri döndürmek istiyor.

Emre Belözoğlu, Aykut Kocaman'ın yardımcısı mı olacak?

Sportif direktör Terraneo döneminde takımdan gönderilen futbolcunun gidişiyle sarı lacivertliler lider oyuncu konusunda büyük sıkıntı yaşamıştı.

Kocaman'nın da isteği doğrultusunda yönetimin Emre'yi tekrara kadroya katmaya hazırlandığı iddia edildi.

EMRE BELÖZOĞLU YARDIMCISI GİBİ OLACAK

Kulislerinde konuşulan iddiaya göre Emre sadece saha içinde değil saha dışında da etkili olacak. İlerleyen dönemde takımın sportif direktörü olması planlanan futbolcunun Kocaman'nın adeta sağ kolu olacağı ve bu süreçte de sportif direktörlüğü hazırlanacak. Medipol Başakşahir ile 1 yıllık yeni sözleşme imzalayan Emre için sarı lacivertli yönetimin Medipol Başakşehir ile yakın zamanda temasa geçmesi bekleniyor. FutbolArena