Fenerbahçe'de çifte bayram sevinci

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Trabzonspor galibiyeti sonrası yaptığı açıklamada, ''Bu sezon oynadığımız en zorlu maçlardan biriydi.'' değerlendirmesini yaptı.

Fenerbahçe'de çifte bayram sevinci

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Trabzonspor galibiyeti sonrası yaptığı açıklamada, ''Bu sezon oynadığımız en zorlu maçlardan biriydi.'' değerlendirmesini yaptı.

Sözlerine, ortaya koyduğu futboldan dolayı bordo-mavili takımı tebrik ederek başlayan Mosturoğlu, ''Maç zor oldu. İç sahada bu sezon oynadığımız en zor maçtı diye düşünüyorum. Geriye düştükten sonra Trabzonspor çok baskılı oynadı. Ortada olan bir maçı kazandık, futbol şansı yanımızdaydı diyebilirim. Sonuçta Trabzonsporlu futbolcular da çok iyi savaştılar, bizim oyuncularımız da iyi mücadele ettiler. Seyir zevki yüksek bir maç, izleyenlerin zevk aldığı bir karşılaşma izledik diye düşünüyorum.'' dedi.

"GEREKİRSE TRANSFER YAPARIZ''

Transfer konusunda da konuşan Şekip Mosturoğlu, ''Şuan herhangi bir transfer çalışmamız yok. Teknik direktörümüzden böyle bir talep gelirse elbette ki değerlendiririz. Şampiyonlar Ligi bizim için çok önemli bir kulvar. 100. yılımızdaki en önemli hedeflerden birisi. Bunun için de burada başarı sağlamak adına gerekli şeyleri yapacağız."dedi.

VOLKAN: ''BAŞARININ SIRRI ARKADAŞLIK''

Fenerbahçe'nin file bekçisi Volkan ise ligin ilk yarısındaki bir çok hedeflerine ulaştıklarını belirterek, ''Ligin ilk yarısı bitiyor. Bir çok hedefimize ulaştık. Ben inanıyorumki yarında rakiplerimiz puan kaybedecek ve ilk yarıyı lider kapatacağız. Başarımısın sırrı takım içindeki arkadaşlıktır.'' dedi.

UĞUR: ''RAKİPLERİMİZ PUAN KAYBEDECEK"

Fenerbahçeli futbolcu Uğur Boral da, devreyi lider kapatacaklarına inandığını söyledi. Boral Trabzonspor galibiyeti için ise, ''Her iki takımda açık futbol oynadı ve seyirciler güzel bir karşılaşma izledi. Trabzonsporlu arkadaşlarımıda tebrik ediyorum iyi mücadele ettiler. Bu galibiyet Fenerbahçe taraftarına bayram hediyesi olsun.'' dedi.

Bu arada karşılaşma sonrası Fenerbahçeli taraftarlar karşılaşma sonrası galibiyeti büyük coşkuyla kutladı.

Öte yandan statta görev yapan Lig tv kameramanlarından Ali Demir ve Ümit Kül ile güvenlik güçleri arasında yaşanan arbede sonrası kameramanlar göz altına alındı.