Fenerbahçe'de Çaykur Rizespor Maçı Hazırlıkları Sürüyor

Turkcell Süper Lig'in 20. Haftasında 10 Şubat Cumartesi Günü Deplasmanda Çaykur Rizespor ile Karşılaşacak Olan Fenerbahçe, Bu Maçın Hazırlıklarını Akşam Saatlerinde Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.

Fenerbahçe'de Çaykur Rizespor Maçı Hazırlıkları Sürüyor

Turkcell Süper Lig'in 20. haftasında 10 Şubat Cumartesi günü deplasmanda Çaykur Rizespor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, bu maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Samandıra Tesisleri'nde, Teknik Direktör Zico'nun yönetiminde gerçekleştirilen ve 1 saat 15 dakika süren antrenmanda futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından uzun bir süre koşarken, antrenman çift kale maçla sona erdi. Antrenmana, milli takımlarda bulunan oyuncular katılmazken, Lugano, Rüştü ve Uğur Boral'ın ise salonda çalıştıkları bildirildi. Kerim, Selçuk ve Önder Turacı ise, antrenmanda takımdan ayrı koşu yaptı. Bu arada, antrenmanın ardından sarı-lacivertli futbolcular, Serkan'ın 'Carlos' adlı kurt köpeğiyle sahada bir süre oynarken, çalışmayı izlemeye gelen 1907 UNIFB taraftar grubu da Teknik Direktör Zico'ya sevgi gösterisinde bulundu.

Fenerbahçe, yarın sabah yapacağı antrenmanla Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

(KÇ-KÇ-RO-RO-S)

Kaynak: İHA