Fenerbahçe'de Beşiktaş Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor

Turkcell Süper Ligi'nin 31. Haftasında Beşiktaş ile Deplasmanda Çok Önemli Bir Maça Çıkacak Olan Fenerbahçe, Hazırlıklarını Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.

Fenerbahçe'de Beşiktaş Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor

Turkcell Süper Ligi'nin 31. haftasında Beşiktaş ile deplasmanda çok önemli bir maça çıkacak olan Fenerbahçe, hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Sarı-lacivertli futbolcular, Samandıra Tesisleri'nde teknik direktör Zico nezaretinde yaptıkları akşam antrenmanında ısınma hareketlerinin ardından iki gruba ayrıldı. Defans oyuncuları antrenör Edu yönetiminde çalışırken, diğer oyuncular da teknik direktör Zico yönetiminde şut çalışması yaptı. Yapılan antrenmana sakatlığı süren Appiah, hafif sakatlığı bulunan Edu ve grip olan Serkan katılmadı. Sarı-lacivertli ekibin antrenmanları, bu akşam yapılan antrenmanın ardından Beşiktaş maçına kadar basına

kapatıldı.

Bu arada Sarı-lacivertli bir grup taraftar antrenmanın yapıldığı tesislere gelerek, tezahüratlarla takıma moral vermeye çalıştı. Taraftarlar, antrenmanın ardından futbolculara baklava ikramında bulundu.

(MFS-MFS-CC-S)