Fenerbahçe'de, Az Alkmaar Maçı Hazırlıkları

Fenerbahçe'de, Az Alkmaar Maçı Hazırlıkları

Fenerbahçe, UEFA Kupası 3. Turunda Hollanda'nın Az Alkmaar Takımıyla 14 Şubat Çarşamba Günü Oynayacağı İlk Maçın Hazırlıklarını, Bu Akşam Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.

Fenerbahçe'de, Az Alkmaar Maçı Hazırlıkları

Fenerbahçe, UEFA Kupası 3. turunda Hollanda'nın AZ Alkmaar takımıyla 14 Şubat Çarşamba günü oynayacağı ilk maçın hazırlıklarını, bu akşam yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Zico yönetiminde, Samandıra Tesisleri'nde yapılan ve yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda, futbolcular koşu ve ısınma hareketlerinin ardından taktik ağırlıklı çift kale maç oynadı. Antrenman, şut çalışmasıyla sona erdi.

Çaykur Rizespor yenilgisinin ardından teknik direktör Zico, bu akşam antrenmanda, as kadroda bazı değişiklikler yaptı. Çift kale maçta savunmada Serkan ve Can'ın yerine sağda Ümit'i, stoperde Edu'nun yanında da Deniz'i oynatan Zico, sakatlığı bulunan Aurelio'nun yerine ise orta sahada Tümer'e yer verdi.

Antrenmana çıkmayan Aurelio'nun sağ ayak arka adalesinde ödem oluştuğu ve tesislerde özel çalışma yaptığı bildirildi. AZ Alkmaar maçına yetiştirilmeye çalışılan Aurelio'nun, yarınki antrenmana çıkması bekleniyor.

Tedavileri devam eden Rüştü, Kerim, Önder ve Lugano, bu akşamki antrenmanda takımdan ayrı çalıştı. Selçuk'un ise kontrol için Almanya'ya gittiği ve 15 Şubat Perşembe günü İstanbul'a döneceği kaydedildi.