Fenerbahçe'de Ankaraspor Maçı Hazırlıkları Sürüyor

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'in 26. Haftasında Kendi Sahasında Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını Sürdürüyor.

Fenerbahçe'de Ankaraspor Maçı Hazırlıkları Sürüyor

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'in 26. haftasında kendi sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Samandıra Tesisleri'nde antrenörler Edu ve Sant'anna yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda Sarı-lacivertli futbolcular, korner ve kanat organizasyonları üzerinde yapılan çalışmanın ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. İki gündür salonda çalışan Alex, bugün takımla birlikte çalışmalara katıldı. Antrenmana milli takımlarda bulunan futbolcular ile salonda çalışan Kerim ile kaleci Rüştü katılmadı.

Bu arada Fenerbahçe, yarın 2. Lig B Kategorisi 3. Klasman Grubu takımlarından Gebzespor ile Gebze Stadı'nda bir hazırlık maçı yapacak.

Kaleci Serdar Kulbilge, Fenerbahçe camiasına layık olabilmek için elinden gelen mücadeleyi gösterdiğini belirterek, "Fenerbahçe kalesini son 4 maçtır koruyorum. Şu an işler iyi gidiyor. Kalede elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Çok büyük bir camianın kalesini koruduğumun bilincindeyim. Bu camiaya layık olabilmek için çok çalışıyorum" dedi.

100. yılda Fenerbahçe'nin kalesini korumanın kendisinde bir baskı oluşturmadığını söyleyen Serdar Kulbilge, şöyle konuştu: "Bu benim için gurur verici bir olay. Burada herkes bana yardımcı oluyor. Taraftarlarımızın da bana çok büyük desteği var. Volkan'a da destek veriyorlar. İnşallah onları 100. yılımızda mahcup etmeyeceğiz"

Her futbolcu gibi kendisinin de milli takımda oynamak istediğini belirten kaleci Serdar Kulbilge, sözlerine şöyle devam etti: "Her futbolcu gibi ben de milli takım formasını giymek isterim. Sahaya çıkıp elimden gelen mücadeleyi gösteriyorum. Milli takıma çağırılmak isterim ama bu Fatih hocamın kararıdır. Saygı duymak gerekiyor. Oraya seçilmiş futbolculara karşı da saygılı olmak lazım"

Yunanistan maçında kaleyi koruyacak takım arkadaşı Volkan ile görüştüğünü ve moralinin gayet iyi olduğunu söyleyen Serdar Kulbilge, sözlerini şöyle tamamladı: "Yunanistan maçında dualarımız milli takımla. Yunanistan'da iyi bir sonuç alıp Norveç maçını da kazanıp rahatlamalarını temenni ediyoruz. Milli Takım'ın yarın Yunanistan'dan puan ve puanlarla ayrılacaklarını inanıyorum"

(İY-İY-HO-S)

Kaynak: İHA