Fenerbahçe, Chelsea Maçına Hazır

Avrupa Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Rövanş Maçında İngiltere'nin Chelsea Takımı ile Yarın Deplasmanda Karşılaşacak Fenerbahçe, Bu Maçın Hazırlıklarını Yaptığı Antrenmanla Tamamladı.

Fenerbahçe, Chelsea Maçına Hazır

Avrupa Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçında İngiltere'nin Chelsea takımı ile yarın deplasmanda karşılaşacak Fenerbahçe, bu maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla tamamladı.

Stamford Bridge Stadı'nda, Teknik Direktör Arthur Zico yönetiminde gerçekleştirilen ve ilk 15 dakikası basına açık olan antrenman, yaklaşık 2 saat sürdü. Sarı-lacivertlilerin antrenmanını Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım ve bazı yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda Sarı-lacivertli taraftar da izledi.

Sarı-lacivertli futbolcuların antrenmanda düz koşunun ardından pas çalışması yaptığı öğrenildi. Teknik Direktör Zico'nun, futbolcularına duran top organizasyonu çalıştırdığı, antrenmanın son bölümünde ise dar alanda taktik ağırlıklı çift kale maç yapıldığı bildirildi. Sarı-lacivertlilerde gribal enfeksiyon geçiren ve Teknik Direktör Zico'dan izin alan Maldonado, antrenmana katılmadı. Bu futbolcunun Chelsea karşısında forma giyip giyemeyeceğinin yarın belli olacağı belirtildi.

Bu arada, antrenmanın başında as futbolcularına sarı yelek dağıtan Teknik Direktör Zico, as kadrosunda hasta olan Maldonado'nun yerine Selçuk'u görevlendirirken, Uğur ve Kezman'a sarı yelek vermedi. Zico, Uğur ve Kezman'ın yerine Kazım ve Semih'e sarı yelek vererek bu iki futbolcuyu as takıma dahil etti.

Öte yandan, ağrıları artan Roberto Carlos'un antrenmanı tamamlayamadığı öğrenildi.

(KÇ-KÇ-NÇ-S)