Fenerbahçe-chelsea Maçına Doğru

Avrupa Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finalinde Oynanacak Fenerbahçe-chelsea Maçı Öncesi Sarı-lacivertli Taraftarlar, Maçın Oynanacağı Şükrü Saracoğlu Stadı'nı Tıklım Tıklım Doldururken; Maçı İzlemek Üzere Spor ve Sanat Dünyasının Önemli İsimleri de Stada Akın Etti.

Fenerbahçe-chelsea Maçına Doğru

Avrupa Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde oynanacak Fenerbahçe-Chelsea maçı öncesi Sarı-lacivertli taraftarlar, maçın oynanacağı Şükrü Saracoğlu Stadı'nı tıklım tıklım doldururken; maçı izlemek üzere spor ve sanat dünyasının önemli isimleri de stada akın etti.

Tarihi maç öncesi stadı pankartlarla süsleyen taraftarlar, maç öncesi büyük coşku yaşadı. Tarihi maç nedeniyle bir çok ünlü de Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki karşılaşmayı izlemeye geldi. Maçı izlemeye gelen ünlüler arasında eski Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum ve eski Sarı-lacivertli futbolcu Van Hooijdonk'un yanı sıra ünlü şarkıcı Kıraç, şovmen Mehmet Ali Erbil gibi isimler bulunuyor.

Bu arada, Fenerbahçe Kulübü, bugün doğum günü olan Asbaşkan Ali Koç'u, kulübün internet sitesinde yayınladığı mesajla kutladı.

(AC-KÇ-OK-S)