Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Fernandao'yu 3 Milyon Dolara Sattık

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Comolli için düzenlenen imza töreninde "Fernandao'nun satışından 3 milyon dolar gelir elde ettik" dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Fernandao'nun satışından 3 milyon dolar gelir elde ettiklerini duyurdu.

İşte Ali Koç'un açıklamaları:

"Biz göreve geldiğimizde her şeyin şeffaf olacağını söylemiştik. Fernandao'nun satışını açıklamak zorunda olmadığımız için açıklamadık. Fakat biri sorduğunda bunu açıklayacaktık. Siz sordunuz o yüzden cevap vereyim. Dernandao'nun satışından 3 milyon dolar gelir elde ettik.

"SEZON SONU KONTRATI BİTECEKTİ"

"Bize de uyabilecek tarzda oyuncular arıyoruz. Saha içinde, saha içinde futbolcunun kendisine ne kadar baktığı birebir etkileyen konulardır. Yaptığımız en büyük yatırım futbolculardır. Kadro yapısı olarak değil çalıştığınız iklim ortamı olarak da bu kadroyu ikinci yapmak da başarıdır. Gelecek sezonla ilgili beklentilerini paylaştı. Biz yerli hocayla devam edeceksek Aykut hocadan başka birini düşünmüyoruz. Ersun Yanal ile görüştüğümüz yalan. Kendisinden bir müddet süre istedim. Yeni bir yolculuğa çıktık. Duygusallığa yer vermeden, ya da minimum yer vererek en sağlıklı kararı almaya çalışıyoruz. Nihai kararımızı verdiğimiz zaman sizlerle anında paylaşacağız. Fernandao için beklenmeden gelen süreli bir teklifti. Comolli bizimle paylaştı, ben hocamızla paylaştım. Semih beyle artısını eksisine baktık. 32 yaşında bir oyuncu. Kontratı bitiyor seneye, 6 ay sonra boşa çıkacaktı. Kulübün çıkarları doğrultusunda en doğrusu olduğunu söyleyebilirim"

YORUMLAR (16)

  • SSK EMEKLİSİ:
    KÖTÜ PARA DEĞİL , AMMA PEK İYİ DE DEĞİL ALACAK OLALIM BAKALIM ONUN GİBİ BİRİNE KAÇ MİLYON AVRO İSTEYECEKLER. . .
  • KAÇAR MI ABİ , KAÇMAZ.. HELAL OLSUN:
    Gol problemi yasayan 3 forvetimiz var, 3 unu de zaten gönderileceği kesin , belki so ldado 3.forvet konumundan yedek kalacak, onada ihtimal pek vermiyorum onuda fesh edecekler bence, durum böyleyken, 6 ay kalmış bitmesine sozlesmesinin fernandanun ustune birde adamı da ikna temizlerken, birde kasaya 13,5milyon tl girecek (3 m dolar ) , gelir gelmez yonetimin ilk başarısıdır , helal olsun
  • HEPİNİZİN PAŞASI:
    Şimdiden başladı. Bi bana bi Feneve adam kendi açıkladı 6 milyon diye twetten . Başkan hemen 3 diyo. Çok hızlı çıktı bu.
Tüm 16 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.