Fenerbahçe Antalyaspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Fenerbahçe, Turkcell Süper Ligi'nin 5. Haftasında Sahasında Antalyaspor İle Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını, Yaptığı Akşam Antrenmanıyla Sürdürdü. Samandıra Tesisleri'nde, Teknik Direktör Zico Yöneti...

Fenerbahçe Antalyaspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Fenerbahçe, Turkcell Süper Ligi`nin 5. haftasında sahasında Antalyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, yaptığı akşam antrenmanıyla sürdürdü.
Samandıra Tesisleri`nde, Teknik Direktör Zico yönetiminde gerçekleştirilen ve 2 saat 10 dakika süren antrenmanda Sarı-lacivertli futbolcular, düz koşu ve istasyon çalışmasının ardından kısa, uzun pas çalışması ve tek kale maç yaptı. Tek kale maçın ardından tam sahada defanstan ofansa pas ile köşe atışı çalışmasıyla devam eden antrenman, kaleye farklı konumlardan şut çalışmasıyla sona erdi. Antrenmana adalesinde ağrı olan Uğur Boral katılmazken, Deniz Barış ise kasığındaki ağrı nedeniyle antrenmanı yarıda bıraktı. Bu arada, antrenmanı Teknik Direktör Zico`nun, Japonya Milli Takımı`nı çalıştırdığı dönemdeki tercümanı Kunihiro Suzuki de izledi.
Öte yandan Sarı-lacivertli futbolcular, antrenman sonunda yerliler-yabancılar maçı yaparken, yabancılar Kezman (4), Deivid (3) Alex ve Appiah`ın golleriyle maçı 9-4 kazandı. Türk oyuncuların gollerini Semih (2), Selçuk ve Mehmet Yozgatlı kaydetti.
Fenerbahçe, Antalyaspor maçının hazırlıklarını yarın akşam PAF takımıyla yapacağı maçla sürdürecek.

Kaynak: DHA