Fenerbahçe, Ankaragücü Maçı Hazırlıklarına Başladı

Turkcell Süper Lig'de Şampiyonluğunu Daha Önceden İlan Eden Fenerbahçe, Ligin Son Haftasında Ankaragücü ile Oynayacağı Maçın Hazırlıklarına 3 Günlük İznin Ardından Başladı.

Fenerbahçe, Ankaragücü Maçı Hazırlıklarına Başladı

Turkcell Süper Lig'de şampiyonluğunu daha önceden ilan eden Fenerbahçe, ligin son haftasında Ankaragücü ile oynayacağı maçın hazırlıklarına 3 günlük iznin ardından başladı.

Samandıra Tesisleri'nde, Teknik Direktör Zico yönetiminde gerçekleştirilen ve 1.5 saat süren antrenmanda futbolcular, koşu, koordinasyon ve istasyon çalışmalarının ardından 3 grup halinde 5'e 2 top kapma çalışması yaptı. Antrenman, çift kale maçla tamamlandı. Antrenmana sol dizinden ameliyat olan Appiah, izinli olan Tümer ve hafif sakatlığı bulunan Lugano katılmazken; saçlarını kestiren Alex, çalışmada yeni görünümüyle dikkat çekti.

Bu arada, çalışmayı izleyen taraftarlar, antrenman sonunda futbolculardan Tuncay, Semih, Serdar, Mehmet Yozgatlı ve Önder'e plaket verirken; yine çalışmayı izleyen bir grup taraftar da Sarı-lacivertli oyuncularla birlikte şampiyonluk pastası kesti.

Fenerbahçe, yarın saat 18.00'de yapacağı antrenmanla Ankaragücü maçının hazırlıklarını sürdürecek.

(KÇ-KÇ-OK-S)