Fenerbahçe, Abdullah Avcı ile Prensip Anlaşmasına Vardı

Fenerbahçe, Başakşehir'le sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Abdullah Avcı ile önümüzdeki sezon için prensip anlaşmasına vardı.

Cocu ile yolların ayrılmasından sonra arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'de flaş gelişmeler yaşanıyor. Fenerbahçe'de teknik direktör konusunda bir numaralı hedef Abdullah Avcı! Gelecek sezon başında Abdullah Avcı'yı getirmek isteyen yönetim, bu seneyi bir şekilde bitirme hedefinde.

GELECEK SEZON İÇİN PRENSİPTE ANLAŞTILAR

Futbol Arena'nın haberine göre; yönetim son dönemde birçok hocayı değerlendirdi ancak net olan yol haritası şu ki, yönetim Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile gelecek sezon için prensip anlaşması sağladı ve bu sezonu bir şekilde bitirme hedefinde.

Eğer Koeman yönetiminde sonuçlar çok kötü giderse önümüzdeki günlerde geçici bir teknik adam da göreve gelebilir ama temel plan ve hedef, gelecek sezon Abdullah Avcı ile çalışmak. Fenerbahçe bu konuda Abdullah Avcı ile bir prensip anlaşmasına da vardı.

SÖZLEŞMESİ SEZON SONUNDA BİTİYOR

Abdullah Avcı'nın Başakşehir ile sözleşmesi bu yaz sonunda sona eriyor.

YORUMLAR (112)

  • AZİZ YILDIRIM:
    bu adam fenerin başına gelirse gerçekten gidene kadar bu takımla işim bitmiştir skandal bir karar olur aykut kocamanı defans yapıyor diye yollayıp bu iş bilmezi almak rezalettir
  • ZEF:
    Bence onun yanında başakşehir in en az 6 futbolcusunuda transfer etmek zorundayız takımın iskeleti önemli, yoksa aynı hüsrana uğrarız...
  • HALİL CİHAN:
    yasak değil ki şimdiden anlaşmak futbolcularında birçok örneği var hatırlayın
Tüm 112 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.