Fenerbahçe: 0 - Gaziantepspor: 0

Stat: Şükrü Saracoğlu

Fenerbahçe: 0 - Gaziantepspor: 0

Stat: Şükrü Saracoğlu

Hakemler: Barış Şimşek, Yusuf Öz, Mustafa Sönmez

Fenerbahçe: Volkan Babacan 5, Gökhan Gönül 5, Yasin 6, Can 5, Uğur 5, Ali Bilgin 5 (Dk. 82 Deivid ?), Appiah 5 (Dk. 64 Gürhan ?, Dk. 80 Vederson ?), Selçuk 5, Kemal 5, Colin 6, İlhan 5

Gaziantepspor: Ömer 5, Barış 6, Mehmet Çoğum 5, Tchani 5, Ergün 6 (Dk. 64 Metin ?), Murat Ceylan 5 (Dk. 72 Volkan Arslan ?), Volkan Yıldırım 5, Zurita 6, Ekrem 5, Erdal 5 (Dk. 80 Uğur Yıldırım), De Nigris 5

Gol:

Dk. 88 Zurita (Gaziantepspor)

Sarı Kartlar: Dk. 47 De Nigris, Dk. 63 Zurita (Gaziantepspor), Dk. 53 Selçuk (Fenerbahçe)

Fortis Türkiye Kupası C Grubu ilk hafta maçında Fenerbahçe ile Gaziantepspor arasında oynanan mücadele 0-0 sona erdi

76. dakikada Metin kendi çabaları ile soldan çalımlarla ceza alanına girdikten sonra vuruşunu yaptı. Kaleci Volkan meşin yuvarlağı kornere çeldi.

86. dakikada Uğur'un savunmanın arkasına aşırdığı topla buluşan İlhan Parlak meşin yuvarlağa istediği gibi vuramayınca takımını bir golden etti.

90. dakikada ceza alanı önünde topla buluşan Vederson'un sert şutu kaleciyi geçtikten üst direkten döndü. Bu pozisyonda Fenerbahçeli futbolcular meşin yuvarlağın çizgiyi geçtiğini iddia ederek yan hakeme baktılar. Ancak karşılaşmanın hakemi. yardımcısının uyarısı ile devam ettirdi. Daha sonra araya giren savunma tehlikeyi uzaklaştırdı.

Karşılaşmanın kalan dakikalarında da gol olmayınca mücadele golsüz sona erdi.

Kaynak: CHA