Felkamp: 'İki Takım da Beraberliği Hak Etti'

Felkamp: 'İki Takım da Beraberliği Hak Etti'

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Felkamp Her İki Takımın da Kazanmak İçin Gerekli Mücadeleyi Gösterdiğini Belirterek, 'İki Takım da Beraberliği Hak Etti. Biz İki Kez Öne Geçtik. Teknik Direktör Olarak 'Bu Maçı Alabilirdik', Üzüntüsünü de Yaşıyorum. Sonuçta Bursa Gibi Bir Deplasmandan Böyle Bir Sonuçla Ayrılmak da Kötü Değil' Dedi.

Felkamp: 'İki Takım da Beraberliği Hak Etti'

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Felkamp her iki takımın da kazanmak için gerekli mücadeleyi gösterdiğini belirterek, ''İki takım da beraberliği hak etti. Biz iki kez öne geçtik. Teknik direktör olarak 'Bu maçı alabilirdik', üzüntüsünü de yaşıyorum. Sonuçta Bursa gibi bir deplasmandan böyle bir sonuçla ayrılmak da kötü değil'' dedi.

Felkamp, transferlerle ilgili soruya ise ''Adnan Polat ve Adnan Sezgin ile görüştüm. Linderot'un sağlık durumuna göre hareket edeceğiz. Bu oyuncunun şu anda 6 hafta oynaması imkansız. Eğer ameliyat olursa sezonu kapatacak. O zaman Linderot'un yerine, bulunduğu bölgeye bir oyuncu almak durumundayız'' dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba maçla ilgili olarak erken bir gol yediklerini, 20 dakikalık bir bocalama süresinin ardından toparlandıklarını ve karşılaşmanın oldukça çekişmeli geçtiğini belirterek, ''İkinci yarı mükemmele yakın oynadık. Oyuncularımı sergiledikleri futboldan dolayı kutluyorum. Bugün sergilediğimiz mücadele ileride neler yapabileceğimizi bize gösterdi. İkinci yarı Galatasaray'a pozisyon dahi vermedik. Kupa mücadelesine puanla başladık. Artık bir sonraki Sarıyer maçını düşünüyoruz'' diye konuştu.

Kaynak: AA