Feldkamp: "Sayıyla Biz Kazanırdık"

Feldkamp: "Sayıyla Biz Kazanırdık"

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, İstanbulspor Karşısında Takımının Sergilediği Oyundan Memnun Kaldığını Söyledi.

Feldkamp:

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, İstanbulspor karşısında takımının sergilediği oyundan memnun kaldığını söyledi.

Maçtan sonra basın mensuplarına açıklama yapan Karl Heinz Feldkamp, taraftarları karşısında İstanbulspor maçını oynama kararı aldıklarından dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, "Bugün takımım baskı altında oynadı. Berabere kaldık ama bunu bir boks maçı olarak düşünürsek, puanla biz kazanırdık2 dedi.

Transfer ilgili olarak "çalışıyoruz" demekle yetinen Alman teknik adam, Lincoln'un performansının sorulması üzerine, "Yalnızca Lincoln değil Barış, Serkan ve Linderoth gibi tüm yeni transferlerimizin durumunu sormak gerekir. Bugün iyi oynadılar. Eski oyuncularımız da performanslarını biraz yükseltirlerse takım olarak çok daha iyi duruma geliriz" diye konuştu.

Alman çalıştırıcı, kadrosunun şişkin olduğunu da vurgulayarak, "Ligler başlayana dek kadro şişkin olduğu için birkaç oyuncu gidecektir" dedi.

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat da İstanbulspor karşısında takımdaki golcü eksikliğinin iyice hissedildiğini söyledi.

Polat, maçtan sonra yaptığı açıklamada, "Takım (Bize golcü lazım) diye bağırıyor. En kısa sürede golcü transferini yapmaya çalışıyoruz" dedi.

Kaynak: AA