Feldkamp: "Rahat Bir Maç Oynadık"

Feldkamp: "Rahat Bir Maç Oynadık"

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Fortis Türkiye Kupası'nda Sarıyer'i 3-0 Yendikleri Maçta Erken Gelen Gollerin İşlerini Kolaylaştırdığını Söyledi.

Feldkamp:

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Fortis Türkiye Kupası'nda Sarıyer'i 3-0 yendikleri maçta erken gelen gollerin işlerini kolaylaştırdığını söyledi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Feldkamp, erken gelen gollerle rahat bir maç oynadıklarını belirterek, ''Özellikle ikinci gol çok güzel bir pozisyonla geldi. Çok basit oynamamız gerekirken, az şut attık. Göze batan nokta da bu oldu'' dedi.

Hasan Şaş'ın sakatlandığı pozisyonda dördüncü hakemin kendisine, rakibin topa vurduğunu söylediğini kaydeden Feldkamp, ''Benim anlamadığım, rakip topa vurduysa nasıl böyle bir sakatlık oldu. İlk dakikalarda olması da takımın dengelerini bozdu. Hem oyuncu, hem de taktiğimi değiştirmek zorunda kaldım. Şu an yere basamıyor. Ayak bileğine darbe aldı'' diye konuştu.

Feldkamp, transferi gündemde olan Yunan oyuncu Basinas ile ilgili olarak, ''Kendisini tanıyorum. Uluslararası bir oyuncu. Eğer Adnan Sezgin mukavele imzalarsa, idmanımıza çıkar'' derken, transfer çalışmalarıyla ilgili olarak da, ''Ben bir kaç transfer bekliyorum ama pozisyonlarını burada konuşamam. Bizim için şu an önemli olan Linderoth'un pozisyonu. Önce onunla ilgilenmeliyiz'' ifadesini kullandı.

Alman çalıştırıcı ayrıca, Carrusca'nın bugünkü ağır sahada mücadelesinden de memnun olduğunu dile getirdi.

Sarıyer Teknik Direktörü Orhan Yüce ise ilk yarı kötü oynayıp, ikinci yarı ise iyi mücadele ettiklerini söyledi. Yüce, şöyle konuştu:

''Galatasaray kalitesi kendini gösterdi. Hücum anlamında etkili olamadık. Eksiklerimizi görme açısından iyi bir kondisyon antrenmanı oldu. Galatasaray, bize bu güzel zeminde yapamayacağımız bir antrenmanı yaptırdı. Çünkü bizim sahamız bakımda.''