Feldkamp: Oyundan Utanç Duydum

Feldkamp: Oyundan Utanç Duydum

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Takımın Oyunundan Utanç Duyduğunu Belirterek, "Kendimizi Büyük Gördük ve Maçı Kaybettik" Dedi.

Feldkamp: Oyundan Utanç Duydum

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, takımın oyunundan utanç duyduğunu belirterek, "Kendimizi büyük gördük ve maçı kaybettik" dedi.

Fortis Türkiye Kupası grup son maçında Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'a 3-0 yenilen Galatasaray'ın teknik direktörü Feldkamp, maçtan sonra yaptığı açıklamada, maçta çok kötü bir futbol oynayarak yenildiklerini söyledi.

Antrenör olarak kadro sıkıntısı yaşadığını belirten Feldkamp, bir sonraki maça da bu oyuncularla çıkacağı için tek tek futbolcuları değerlendirmek istemediğini kaydetti. Transfer süresinin bitmesine bir hafta kala hala transfer yapılacağına inancını koruduğunu belirten Feldkamp, yöneticilerin de bu yönde çalıştığını ifade etti.

Feldkamp, sakat futbolcuların takıma katılmaları halinde de transfere ihtiyacı olduğunu vurguladı. İki kontrataktan gol yediklerini belirten Feldkamp, "Sahada anlaşmazlıklar oldu. Oyuncularım sanırım dalgındılar" dedi.

Gençlerbirliği OFTAŞ Spor Teknik Direktörü Osman Özdemir ise "Grupta gösterdiğimiz performansı çeyrek finalde de göstereceğimize inanıyorum. Haklı bir galibiyet aldık. Oyuncularımı kutluyorum" diye konuştu.

Bu arada Galatasaray Kulübü Başkanvekili Adnan Polat, maçın bitiş düdüğü çalmadan seyircilerin tepkileri üzerine tribünü terk etti.