Feldkamp, İstanbul'a Geldi

Feldkamp, İstanbul'a Geldi

Galatasaray'ın Alman Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Bu Akşam İstanbul'a Geldi.

Feldkamp, İstanbul'a Geldi

Galatasaray'ın Alman teknik direktörü Karl Heinz Feldkamp, bu akşam İstanbul'a geldi.

Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağıyla Düsseldorf'tan gelen Alman çalıştırıcı, Atatürk Havalimanı'nda antrenör Ahmet Akçan tarafından karşılandı.

Havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Feldkamp, Galatasaray'ın yeni transferi Cassio de Souza Soares Lincoln'un transferinin kolay olmadığını belirterek, ''Yönetim kurulu büyük çabalar sonunda bu transferi gerçekleştirmeyi başardı. Onlar görevlerini yerine getirdi. Şimdi sıra Lincoln ve bende'' diye konuştu.

Alman teknik adam, bir gazetecinin, ''Fenerbahçe de Roberto Carlos'u transfer etti. Carlos mu daha iyi, Lincoln mu daha iyi?'' şeklindeki sorusuna, ''Roberto Carlos'u Real Madrid'den tanıyorum. Çok iyi bir futbolcu. Carlos umarım Real Madrid'de oynadığı gibi Fenerbahçe'de de oynar ve umarım Lincoln de Schalke 04'de oynadığı oyunu Galatasaray'da da oynar'' dedi.

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Antalyaspor'lu Volkan'ı da kadrosunda görmek istediğini ifade eden Feldkamp, ''Ancak bu transferin henüz kesin bitip, bitmediğini bilmiyorum'' şeklinde konuştu.

Alman çalıştırıcı, bir basın mensubunun ''Başka transfer istiyor musunuz?'' sorusuna tek kelimeyle ''Evet'' diye yanıt verdi.