Feldkamp'ın Tedavisi Sürecek

Feldkamp'ın Tedavisi Sürecek

Ülkesi Almanya'da Rahatsızlık Geçiren ve Hastaneye Yatan Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp'ın, Yarın Evine Çıkmasının Beklendiği, Tedavisinin de Önümüzdeki Hafta Başına Kadar Evinde Sürdürüleceği Bildirildi.

Feldkamp'ın Tedavisi Sürecek

Ülkesi Almanya'da rahatsızlık geçiren ve hastaneye yatan Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp'ın, yarın evine çıkmasının beklendiği, tedavisinin de önümüzdeki hafta başına kadar evinde sürdürüleceği bildirildi.

Galatasaray Kulübü'nün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, uygulanan ilk antibiyotik tedavisine iyi cevap vermesi sonucu Feldkamp'ın rahatsızlığının kontrol altına alındığı, ancak enfeksiyonun aktif olması nedeniyle tedavisine Almanya'da bulunduğu hastanede devam edildiği dile getirildi. Açıklamada, ''Sağlık ekibimiz, genel durumu ve morali gayet iyi olan, ayrıca teknik ekibimizle devamlı iletişim içinde bulunan Sayın Feldkamp'ın, yarından itibaren evine çıkmasının beklendiğini ve kendisine uygulanan yoğun antibiyotik tedavisinin önümüzdeki hafta başına dek evinde sürdürüleceğini bildirdi'' denildi.

Ankaraspor ile geçen hafta sonunda oynanan maçta sakatlanan Galatasaray'ın Brezilyalı futbolculu Lincoln de tedavi için yarın Almanya'ya gidecek.

Kaynak: AA