Feldkamp'ın Basın Toplantısı

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Bordeaux Karşısında Geçen Sene Aldıkları Sonuçtan Daha İyisini Almak İstediklerini Söyledi.

Feldkamp'ın Basın Toplantısı

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Bordeaux karşısında geçen sene aldıkları sonuçtan daha iyisini almak istediklerini söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, karşılaşmanın oynanacağı Chaban Delmas Stadı'nda bir basın toplantısı düzenledi. Bordeaux karşısında geçen sene aldıkları sonuçtan daha iyisini almayı hedeflediklerini söyleyen Alman teknik adam Feldkamp, "Galatasaray'ın geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde Bordeaux ile yaptığı maçları biliyorum. Geçen sene aldığımız sonuçtan daha iyisini almayı hedefliyoruz. Bu sene oynayacağımız maçların geçen seneye kıyasla sistemi de değişik. Şampiyonlar Ligi'nde iki maç

üzerinden oynanmıştı. Bu turnuvada ise tek maç oynayacağız. Benim rövanş gibi bir düşüncem yok. Ama bizim lehimize biterse rövanş da diyebilirsiniz. Geçen seneki sonuçlar sadece benim için bir uyarı" dedi. Eksikleri hiçbir zaman mazeret olarak görmediğini ifade eden Feldkamp, eğer öyle düşünmesi halinde şimdiden mazeretlerinin hazır olacağını kaydetti.

Sakatlıkları nedeniyle yarın takımdaki yerlerini alamayacak olan Hakan Şükür'ün yerine Nonda, Lincoln'ün yerine ise Hasan Şaş'ın forma giyeceğini belirten Feldkamp, UEFA Kupası'nda oynayamayan Hakan Balta'nın yerine ise yarın Volkan Yaman'ın forma giyeceğini kaydetti.

Bordeaux'un geçen seneye göre daha güçlü olduğunu söyleyen Feldkamp, ayrıca uluslararası müsabakalar göz önüne alındığında yabancı oyuncu kısıtlamasının Türk takımlarının aleyhine bir durum olduğunu vurguladı. Alman teknik adam, grup maçlarına Bordeaux ile kendi sahalarında oynayarak başlamayı tercih edeceğini de sözlerine ekledi.

(İY-İY-OK-S)