Feldkamp: "Güzel Oynamadık"

Feldkamp: "Güzel Oynamadık"

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Fortis Türkiye Kupası'nda Denizlispor Karşısında Güzel Oynamadıklarını, Ancak Aldıkları Galibiyetin Kendileri İçin Önemli Olduğunu Söyledi.

Feldkamp:

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Fortis Türkiye Kupası'nda Denizlispor karşısında güzel oynamadıklarını, ancak aldıkları galibiyetin kendileri için önemli olduğunu söyledi.

Karl Heinz Feldkamp, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, "Bugün bir galibiyet aldık. Güzel oynamadık ama galibiyet bizim için önemli" dedi.

Aykut'un, uzun süre sonra kaleye geçtiğini ifade eden Alman çalıştırıcı, "Hazır olduğunu gösterdi. Çok güzel bir performans sergiledi, mutluyum. Kaleci için kolay değil. Uzun zaman bekleyip, aniden görev yapmak ve güzel performans göstermek kolay değil. Böyle bir performanstan sonra ligde de onun oynayıp oynamayacağına hemen karar vermek zor ama bu, düşünülmesi gereken birşey" diye konuştu.

Sabri'nin, yaklaşık 2 aydır oynamadığını anlatan Feldkamp, "Bu oyuncu neredeyse 90 dakika oynadı. Bu da kolay değildi. İstekli olduğunu görüyorduk ama maçta oynamak daha değişik" dedi.

Feldkamp, "Maçta Hasan Şaş penaltıyı atmak üzereyken siz Song'a attırdınız" denilmesi üzerine "Ben yalnızca atacak oyuncuyu hatırlattım. Çünkü maçtan önce penaltı olursa kimin atacağını söylemiştim" açıklamasını yaptı.

Kaynak: AA