Feldkamp: "Güzel Futbol Oynamadık"

Feldkamp: "Güzel Futbol Oynamadık"

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Kasımpaşa ile Yaptıkları Karşılaşmada Güzel Futbol Oynamadıklarını Söyledi.

Feldkamp:

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Kasımpaşa ile yaptıkları karşılaşmada güzel futbol oynamadıklarını söyledi.

Karl Heinz Feldkamp, maç sonrasında düzenlediği basın toplantısında, maçta mücadele ettiklerini, bırakmadıklarını ve galip geldiklerini ifade ederek, "Mücadele ettiğimiz için hakettik. Bu statta, bu koşullar altında bunu yaptığımız için mutluyum" dedi.

Feldkamp, Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki hava koşullarından yakınarak, "Stat, fotoğraf çektirecek olsaydım çok güzel, oğlum da bu statta. Ama futbol oynamak için aynı şeyi söyleyemem" dedi.

Feldkamp, sakatlıklar nedeniyle kadro kurarken fazla şansının bulunmadığını da belirterek, şunları söyledi:

"Servet, 2 iyi oyun sonrasında dinlenmek zorunda kaldı. Volkan aslında oynayabilirdi ama kalçasında bir ağrısı bulunduğu için Hakan Balta'yı hem görmek, hem de bir milli oyuncu olduğu için oynattık. Devre arasında ağrısı bulunan Hasan'ı değiştirmek zorunda kaldık. Hakan Balta ve Bouzid'i kutluyorum, zorunlu olarak yaptığımız değişiklikten sonra başarılı oldular. 18-19 oyuncum var, 4 tane sakatım var. Nonda, dün ağrıları oldu, kadroya alamadım. Kadroda fazla seçme şansım yoktu."

Kasımpaşa Teknik Direktörü Kadri Özcan ise Galatasaray'ı kazandığından dolayı kutlarken, maçın geneline bakıldığında hakkının beraberlik olduğunu söyledi.

Maçta iyi mücadele ettiklerini kaydeden Özcan, "Forvet hattında sıkıntımız var. Gol sıkıntımız var. Kaybettiğimiz için üzülüyoruz, bu lige alıştıkça daha iyi olacak. Fikstür dezavantajımız var, 4 büyük takımla mücadele ettik. Kendi sahamızda oynayamamak da dezavantaj" diye konuştu.