Feldkamp: Biz Kazandık

Feldkamp: Biz Kazandık

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Kazandıkları İçin Çok Mutlu Olduğunu Belirterek, 'Yukarıdan Biri Kaybetti, Biz de Kazandık. O Nedenle Bugün Çok Mutluyum' Dedi.

Feldkamp: Biz Kazandık

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, kazandıkları için çok mutlu olduğunu belirterek, ''Yukarıdan biri kaybetti, biz de kazandık. O nedenle bugün çok mutluyum'' dedi.

Feldkamp, 4-0 kazandıkları Ankaragücü maçından sonra yaptığı açıklamada, Çarşamba günü oynanan Gençlerbirliği OFTAŞ Spor maçında 3-0 yenik duruma düştüklerinde, taraftarların ''beş, beş'' diye bağırmalarının kendisini çok üzdüğünü belirterek, ''O gün rezil olduk. Sanırım bundan oyuncularımız da etkilenmiş. Çok gayretliydiler. Saha şartlarıyla da iyi mücadele ettik ve çabuk oynamayı bildik'' diye konuştu.

Basın mensuplarının transferle ilgili ısrarlı sorularına karşın, ''Bu gece kimseyi yollamıyoruz, kimse de gelmiyor'' ifadesini kullanan Feldkamp, şu an kadrosunun eksik olduğunu ve istese de kimseyi yollayamayacağını belirtti.

Transfer konuşmak istemediğini, bugün galibiyetin mutluluğunu yaşamak istediğini söyleyen Feldkamp, ''ara transfer döneminde oyuncu alınmazsa giderim'' şeklindeki açıklamasının şaka olduğunu, çünkü o dönemde Emre'yi kadrolarına kattıklarını ifade etti.

Alman teknik adam, Sabri'nin kadro dışı kalmasına ilişkin sorular üzerine ise, ''Sabri'nin menajeri teklifler olduğunu söyledi. Bakacağız, değerlendireceğiz. Oyuncu ile ilgili o an doğru kararı verdiğimi düşünüyorum'' diye konuştu.

Ankaragücü Teknik Direktörü Hakan Kutlu ise yaptığı değerlendirmede, Galatasaray karşısında kötü oynadıklarını belirtti.

Kaynak: AA