Feldamp: 'Durumu Toparladık'

Feldamp: 'Durumu Toparladık'

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Kasımpaşa ve Beşiktaş Maçlarıyla Yaşadıkları Düşüşten Sonra Durumu Toparladıklarını Söyledi.

Feldamp: 'Durumu Toparladık'

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Kasımpaşa ve Beşiktaş maçlarıyla yaşadıkları düşüşten sonra durumu toparladıklarını söyledi.

Feldkamp, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, bugün çok zor bir işlerinin olduğunu bildiklerini dile getirerek, ''Bu işimizi iyi bitirdik. Rakibimiz ikinci devrenin en iyi, en güçlü takımı görüntüsündeydi. İkinci devrede de bazen zor anlar yaşasak bile birkaç tane gol atmak için pozisyon yakaladık ve bunları kullanamadık'' dedi.

Feldkamp, bugün kendisi için en önemli şeyin 3 puanı almak olduğunu vurguladı.

Alman çalıştırıcı, ''Ligin düğümü ne zaman çözülür?'' şeklindeki bir soruyu da, ''Düğüm ne zaman çözülür ben onu bilmiyorum, sizlere sormak lazım. Dün çözülecek gibi hissettim, ama son saniyede çözülmedi, bunu hiç kimse bilemez. Kimse kimseye 'Al kupayı da git' demez'' diye yanıtladı.

Feldkamp, yarın torununu görmek için Almanya'ya gideceğini söyledi.

Galatasaray, ligde Ankaraspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına yarın sabah 11.00'de yapacağı idman ile başlayacak.

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ise agresif ve mücadeleci oyunlarını ortaya koyamadıklarını, 2-0'dan sonra istedikleri sonucu yakalamadıklarını kaydetti.

Kaynak: AA