Fedai'yi Birlikte İzlediler

Fedai'yi Birlikte İzlediler

Başrollerini Seda Sayan ile Tamer Karadağlı'nın Paylaştığı Star Tv'nin Merakla Beklenen Dizisi 'Fedai' İlk Bölümüyle Ekrana Geldi.

Fedai'yi Birlikte İzlediler

BAŞROLLERİNİ SEDA SAYAN İLE TAMER KARADAĞLI'NIN PAYLAŞTIĞI STAR TV'NİN MERAKLA BEKLENEN DİZİSİ 'FEDAİ' İLK BÖLÜMÜYLE EKRANA GELDİ.

Aylardır merakla beklenen Fedai dizisinin ilk bölümünü başrol oyuncuları Seda Sayan ve Tamer Karadağlı'nında bulunduğu tüm ekip, Ortaköy Feriye Lokantası'nda birlikte izlediler.

Sürpriz bir şekilde geCceye katılan İbrahim Tatlıses ise yakın arkadaşı Seda Sayan ve Tamer Karadağlı'ya oldukça moral verdi. Sayan, 'Reyting savaşlarından zaferle çıkacağımıza inanıyorum' dedi. Aşk dedikodularına ise aldırış etmediğini söyleyen Seda Sayan, 'Biz Tamer'le çok iyi bir iş arkadaşıyız ve işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz' dedi. Sayan, kendi sesi yerine başkasının seslendirmesi konusuna da değinerek, "Türkiye'nin en iyi dublaj sanatçılarının yanında benim sesimin yetersiz olduğunu anladım ve ben de dublaj yaptırdım" dedi. Dizinin ilk bölümünü set arkadaşlarıyla birlikte izleyen Tamer Karadağlı, Seda Sayan'a övgüler yağdırdı. Karadağlı, 'Bence kendisi Türkiye'nin gerçek anlamda tek starıdır' dedi.