Fc Sherıff, Beşiktaş Maçına Hazır

Beşiktaş'ın Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu İlk Maçında Yarın Kendi Sahasında Karşılaşacağı Moldova'nın Fc Sheriff Takımı, Maçın Taktik Provasını Bjk İnönü Stadı'nda Yaptı.

Fc Sherıff, Beşiktaş Maçına Hazır

Beşiktaş'ın Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında yarın kendi sahasında karşılaşacağı Moldova'nın FC Sheriff takımı, maçın taktik provasını BJK İnönü Stadı'nda yaptı.

Moldova ekibinin BJK İnönü Stadı'nda gerçekleştirdiği antrenman öncesinde takımın yardımcı antrenörü Migul Anatolie, kaldıkları Maslak Sheraton Otel'de bir basın toplantısı düzenledi. Teknik direktör Leonid Koutchouh, takımla toplantı yaptığı için basın toplantısına katılmadı. Beşiktaş'tan kesinlikle çekinmediklerini ve rakiplerine saygı duyduklarını belirten antrenör Anatolie, ''Takım olarak her zaman kendi sahamızda daha iyi motive oluyoruz. İstanbul büyük bir şehir ve Beşiktaş da ciddi bir rakip.

Yarın hücum yapmaya çalışacağız ama en önemlisi bizim defansta iyi bir oyun sergileyebilmemiz. Her takımın olduğu gibi tek düşüncemiz kazanmak. Beşiktaş'ı takip ediyoruz ve oyunlarını da biliyoruz" dedi.

FC Sheriff takımının kaptanı Tarkhnishvili de BJK İnönü Stadı'nın ve seyircinin kendilerini olumsuz etkilemeyeceğini belirterek, "Biz, buraya futbol oynamaya geldik. Ben Gürcüyüm. Gürcistan'da Türk futbolu yakından takip ediliyor. Bir çok arkadaşım da Türkiye'de oynadı. Oyuncuları ve takımları iyi biliyorum'' diye konuştu.

Öte yandan, Moldova ekibi, Beşiktaş maçının taktik provasını karşılaşmanın oynanacağı BJK İnönü Stadı'nda yaptı. Teknik direktör Leonid Koutchouh yönetiminde yapılan antrenmanda, basın mensuplarının ilk 15 dakika görüntü almasına izin verilirken, FC Sheriff'in yarın sabah da bir antrenman yapacağı bildirildi.

(EYB-OK-OK-S)