Fb Kupada İlk Galibiyetini Aldı

Fb Kupada İlk Galibiyetini Aldı

Fenerbahçe, Fortis Türkiye Kupası'nda (C) Grubu'ndaki Mücadelesinde Şanlıurfaspor'u 3-2 Yenerek, Gruptaki İlk Galibiyetini Aldı.

Fb Kupada İlk Galibiyetini Aldı

Fenerbahçe, Fortis Türkiye Kupası'nda (C) Grubu'ndaki mücadelesinde Şanlıurfaspor'u 3-2 yenerek, gruptaki ilk galibiyetini aldı.

Sarı-lacivertliler, 5 puanla grup lideri olarak konuk ettiği Şanlıurfaspor karşısında 15. dakikada yenik duruma düşmesine karşın, 16., 36. ve 77. dakikalarda bulduğu gollerle kazanmasını bildi. Sarı-lacivertliler, kalesindeki 2. golü ise 84. dakikada gördü.

Kupada daha önce Gaziantepspor ve Kayserispor ile yaptığı maçlarda 0-0 beraberliklerle 2 puan toplayan sarı-lacivertliler, bu galibiyetle puanını 5'e yükseltti.

Fenerbahçeli taraftarlar, maç sonunda sarı-lacivertli ekip karşısındaki mücadelesi nedeniyle Şanlıurfasporlu futbolcuları uzun süre alkışladı.

Fenerbahçeli futbolcu Kezman, maçın 68. dakikasında yerini Deivid'e bırakırken, tribünlerden farklı tepkiler yükseldi.

Çok sayıda taraftar Kezman'ı alkışlarken, kimi tribünlerden de ''yuh'' sesleri duyuldu.

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, maçta seremoniye, evlat edindiği Junior Roberto Carlos ile çıktı.

Şanlıurfasporlu futbolcular maçta 15. dakikada Hayrullah ile buldukları golden sonra, Fenerbahçe'nin ''Yengeç Dansı''na nazire yaparcasına, ''Leylek'' sevinci yaptılar. Futbolcular, gol sevincin hep birlikte kuş gibi elleriyle kanat çırparak taraftarına koştu.