Faydalı Bilgi

Faydalı Bilgi

Erkekleri Baştan Çıkartma Sanatı Adında Bir Kitap Yazılsaydı Eminim Verilen Maddeler Arasında Muhakkak Jartiyer Kendine Bir Yer Bulurdu.

Faydalı Bilgi

ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARTMA SANATI ADINDA BİR KİTAP YAZILSAYDI EMİNİM VERİLEN MADDELER ARASINDA MUHAKKAK JARTİYER KENDİNE BİR YER BULURDU.

Çünkü bir kadına yer yüzünde en çok yakışan iç çamaşır türevlerinden birisidir jartiyer.

Tabii giyinince iş bitmez asıl yetenek onu doğru bir şekilde kullanabilmekten geçer.

Uygun jartiyer kullanımı hakkında bir kaç bilgi vermem gerekirse, öncelikle ten renginiz ve vücud şeklinize en uygun modeli bulmalısınız keza karşı cinsi baştan çıkartıcam derken baştan çıkan ama eli boş kalan taraf siz olabilirsiniz.

Eğer daha önce hiç jartiyer kullanmadıysanız önce evde bir kaç deneme yapın derim. Çünkü giyinmesi kadar rahat etmesi de çok önemli bir şeydir.Hatta çıkartması ise ayrı bir sanat dalına giriyor."Jartiyer Çıkartma Sanatı" :)

İkinci dikkat etmeniz gereken şey ise jartiyerin çorabı. İnce çorap olduğu için oturup kalktığınız zaman onu tutan stripelar (jartiyeri tutan klipseler) sayesinde bacaklarınızdan kolayca sıyrılabilir bu durumda sürekli çorabınızı çekiştirme sendromu yaşayabilirsiniz. Önerim ise jartiyer çoraplarının üst kısımları slikonlu yani giyindiğiniz de bacağınıza yapışan türünü tercih etmeniz.

Eğer ince çorap yerine dantelli bir çorap kullanıyorsanız striperları dantele sıkıştırmanızı tavsiye ederim böylece daha sağlam olacaktır.

Jartiyer kullanırken (ki kendimden biliyorum) en çok yaşanılan şey striperların çıkmasıdır. Düşünsenize sürekli lavaboya gidip bununla uğraştığınızı tam bir işkence. Bu durumdan kurtulmak ise oldukça basit. En uygunu önden iki arkadan iki tane striper olanları tercih etmeniz.

Son bir uyarı jartiyer kullanacağınız zaman dar etek ve dar kotlardan kaçının çünkü jartiyerin hatları belli olduğu takdirde oldukça itici bir görüntü vermiş olabilirsiniz.

Bir yerde okumuştum kaynağından çok emin değilim ama şöyle bir cümle geçiyordu ve gerçekten doğru olduğunu düşünüyorum. "En güzel kadın ne istediğini bilen değil, istediği şeye doğru haraket edebilendir", diyordu ve düşününce oldukça mantıklı geliyor.

*Unutmayın, Jartiyer giyen bir kadın diğer dişilerden her zaman bir adım öndedir :)

H2/selda başkaya

Kaynak: Gecce