FATMA BETÜL SAYAN KAYA HABERLERİ

FATMA BETÜL SAYAN KAYA HABERLERİ

Fatma Betül Sayan Kaya haber, Fatma Betül Sayan Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatma Betül Sayan Kaya - 26.1.2019
Türlü Türlü Vesayet Odaklarıyla Mücadele Ettik"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, "Türlü türlü vesayet odaklarıyla mücadele ettik. Ne zaman Türkiye ayağa kalksa, güçlense önünü kesmek isteyen odaklar harekete geçiyordu.
Fatma Betül Sayan Kaya - 22.1.2019
RTÜK Başkanı Yerlikaya Neden İstifa Etti, Yerine Kim Gelecek?
Yerlikaya'nın yerine RTÜK Başkanlığı için yine AKP kontenjanından üye olan Ebubekir Şahin'in seçilmesi güçlü olasılık olarak gösteriliyor. Şahin, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın müsteşarlığını yürütmüştü.
Fatma Betül Sayan Kaya - 14.1.2019
Irak Özel Temsilcisi Eroğlu: Irak'ta Bir Eylem Planı Hazırlayacağız
Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, dün AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ile Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ı ziyareti sonrası gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Fatma Betül Sayan Kaya - 13.1.2019
Bizim Partimizde Asla Makam Sevdalısı Olmaz"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, "Bizim partimizde asla makam sevdalısı olmaz. Bu partide hiç kimse makam sevdası ve aşkıyla bugünlere gelmedi.
Fatma Betül Sayan Kaya - 13.1.2019
AK Parti'li Kaya: Yalan Söylemekten Yüzleri Kızarmıyor Bunların
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun enflasyon rakamlarını eleştirmesine bir anlam veremediğini belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımız bir haftadır açıklıyor, o sözde hesap uzmanları, hani o muhalefetin, ana muhalefetin genel başkanı var...
Fatma Betül Sayan Kaya - 13.1.2019
Dha Yurt Bülteni-18
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------ -Yemekten detaylar -Numan Kurtulmuş'un konuşması Haber: Enver Fatih TIKIR - Kamera: Muammer İRTEM/BURSA, ======================== AK PARTİ'Lİ KAYA: YALAN SÖYLEMEKTEN YÜZLERİ KIZARMIYOR BUNLARIN   AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun enflasyon rakamlarını eleştirmesine bir anlam veremediğini belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımız bir haftadır açıklıyor, o sözde hesap uzmanları, hani o muhalefetin, ana muhalefetin genel başkanı var ya ne diyor 'Ben hesap uzmanıyım' diyor ama yaptığı bütün hesaplar yanlış, yalan.
Fatma Betül Sayan Kaya - 13.1.2019
Ben Hesap Uzmanıyım Diyor Ama Yaptığı Bütün Hesaplar Yanlış, Yalan"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Prof.
Fatma Betül Sayan Kaya - 5.1.2019
Gençlerimiz Şefkatle Yaşlılara Hizmet Edecekler"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, önce insan olmanın gençlere verilebilecek en güzel mesajlardan biri olduğunu belirtti.
Fatma Betül Sayan Kaya - 5.1.2019
Beykoz'da 'Yaşlı Ve Yaşlı Hasta Bakımı' Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı
'Yaşlı ve Yaşlı Hasta Bakımı Programı'nın başarılı kursiyerleri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in katılımıyla gerçekleştirilen törenle sertifikalarını aldı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 23.12.2018
Geniş Haber) Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Netanyahu) Erdoğan Mazlumların Sesidir, Sen Zalimlerin Sesisin
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutköy'de toplu açılış törenine katıldı. Açılış töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı ile Fatma Betül Sayan Kaya, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal da katıldı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 23.12.2018
Geniş Haber) Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Netanyahu) Erdoğan Mazlumların Sesidir. Sen Zalimlerin Sesisin
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, -"CHP'nin yakası rozetli siyasetçilerinin yanı sıra bir de sanatçı, yazar kılıklı borazanları var. Bu borazanlardan üçü, geçtiğimiz günlerde CHP'nin resmi yayın organı olan bir televizyonda oturmuşlar, Türkiye ve benim hakkımda atıp tutmuşlar. Ne mi demişler? Önce 'gergedan nesli' deyip millete hakaret ederek işe başlamışlar. Sonra 'Her şey sandıkla çözülmez.'demişler. Hızlarını alamayıp işi iç savaş goygoyculuğuna kadar götürmüşler. Sorsanız demokratlar, sanatçılar" -"Şayet kendi istedikleri gibi bir demokrasi uygulaması olmazsa, belki lideri yani beni ayaklarından asarlarmış. Hepiniz, topunuz cellat olsanız ne yazar. Biz şehadete inanmışız. Biz kaderin üstünde bir kadere inanmışız ama sizin imanınızda böyle bir şey yok. İmanınız yok ki onu konuşalım."  -"Bu yok sanatçı müsveddesi, bütün bunlar bedelini ödeyecekler. Hangisine cevap versek kendimiz alçalmış oluruz. CHP budur. Bunların siyaseti millete hakaret etmektir. Bunların karakteri milletin inancına düşmanlık yapmaktır." -"Netanyahu sen yanlış kapıya vurdun. Erdoğan mazlumların sesidir. Sen zalimlerin sesisin. Sen devlet terörü estiriyorsun." Haber-Kamera: Gökhan ÇELİK-Harun UYANIK/İSTANBUL, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutköy'de toplu açılış törenine katıldı. Açılış töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı ile Fatma Betül Sayan Kaya, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal da katıldı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 23.12.2018
Arnavutköy'de Toplu Açılış Töreni
Notlar Açılış töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı ile Fatma Betül Sayan Kaya, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal eşlik etti.
Fatma Betül Sayan Kaya - 19.12.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya'nın Acı Günü
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, hayatını kaybeden halası Ümmuhan Sayan'ın cenaze törenine katıldı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 16.12.2018
Esenler'de Toplu Açılış Töreni
Törene AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal da katıldı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 2.12.2018
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, "AK Parti iktidarlarında sosyal politika uygulamalarına ayrı bir ehemmiyet gösterilmiş, insan odaklı ve hak temelli bir anlayışla devrim niteliğinde adımlar atılmıştır.
Fatma Betül Sayan Kaya - 27.11.2018
Şehit Albay Şaylan ve Astsubay Bekli Son Yolculuklarına Uğurlandı
EŞİNİ ASKERİ PARKAYLA UĞURLADI Şehit Şaylan ve Bekli için ikindi namazı sonrası cenaze namazı kılındı. Namazın ardından şehitlerin tabutları top arabasına konuldu. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Jülide Sarıeroğlu ve Fatma Betül Sayan Kaya, tören geçişi sırasında gözyaşı döken şehit yakınlarını sakinleştirmeye çalıştı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 18.11.2018
AK Parti'de Temayül Yoklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti olarak çok büyük ve geniş bir aile olduklarını belirterek, "Bu yolda her makamda görev yapmak bizim için kutsal.
Fatma Betül Sayan Kaya - 15.11.2018
Sanatçı Cahide Keskiner Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, hattat Hasan Çelebi ve sanatçıların yanı sıra Keskiner'in dostları ve öğrencileri de katıldı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 11.11.2018
Vodafone 40. İstanbul Maratonu Renkli Anlara Sahne Oldu -2
Halk Koşusu'nun startını Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar verdi.
Fatma Betül Sayan Kaya - 11.11.2018
2- Vodafone 40. İstanbul Maratonu Renkli Anlara Sahne Oldu
Halk Koşusu'nun startını Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatma Betül Sayan Kaya Haberleri | Fatma Betül Sayan Kaya Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Fatma Betül Sayan Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatma Betül Sayan Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Biz Bu Millete Hizmetkar Olmaya Geldik.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 08:04:12. #1.14#
title