FATMA BETÜL SAYAN KAYA HABERLERİ

FATMA BETÜL SAYAN KAYA HABERLERİ

Fatma Betül Sayan Kaya haber, Fatma Betül Sayan Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatma Betül Sayan Kaya - 3.1.2020
Pençe-3 harekat bölgesinde şehit olan Berkay Işık son yolculuğuna uğurlanıyor
Törene Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 1.
Fatma Betül Sayan Kaya - 20.12.2019
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Anadolu Ajansınca (AA) düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasında oy verdi.
Fatma Betül Sayan Kaya - 10.12.2019
(Şehit Üstçavuş Esma Çevik son yolcuğuna uğurlandı
ŞIRNAK'ta şehit olan Astsubay Üstçavuş Esma Çevik(30) son yolculuğuna uğurlandı. Tören sırasında, Şehit Çevik'in kıyafetini giyen kardeşi Elif Koca, "Sürekli söylüyordu. Rüya görmüştü. Her geldiğinde söylüyordu: 'Şehit olacağım.' diye. 'Dik durun, kıyafetlerimi de giyin.' dedi. Biz ona yakışanı yaptık" ifadelerini kullandı. Şehit Çevik'in cenazesi, Ataköy 5. Kısım Camisi'nde ikindi vakti kılınan namazın ardından, Edirnekapı Şehitliği'ne defnedildi.  Bayrampaşa Orta Mahalle'deki evinde helallik alınmasının ardından, Çevik'in Türk bayrağına sarılı naaşı Ataköy 5. Kısım Camisi'ne getirildi. İkindi vakti düzenlenen cenaze törenine, Çevik'in annesi Nebahat Gözüaydın, babası Hüseyin Akgül, kız kardeşleri Elif Koca ve Esra Akgül ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür ve askeri yetkililer ile vatandaşlar katıldı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 10.12.2019
(ŞEHİT ÜSTÇAVUŞ ESMA ÇEVİK SON YOLCUĞUNA UĞURLANDI
Şırnak'ta şehit olan Astsubay Üstçavuş Esma Çevik(30) son yolculuğuna uğurlandı. Tören sırasında, Şehit Çevik'in kıyafetini giyen kardeşi Elif Koca, "Sürekli söylüyordu. Rüya görmüştü. Her geldiğinde söylüyordu: 'Şehit olacağım.' diye. 'Dik durun, kıyafetlerimi de giyin.' dedi. Biz ona yakışanı yaptık" ifadelerini kullandı. Şehit Çevik'in cenazesi, Ataköy 5. Kısım Camisi'nde ikindi vakti kılınan namazın ardından, Edirnekapı Şehitliği'ne defnedildi.  Bayrampaşa Orta Mahalle'deki evinde helallik alınmasının ardından, Çevik'in Türk bayrağına sarılı naaşı Ataköy 5. Kısım Camisi'ne getirildi. İkindi vakti düzenlenen cenaze törenine, Çevik'in annesi Nebahat Gözüaydın, babası Hüseyin Akgül, kız kardeşleri Elif Koca ve Esra Akgül ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür ve askeri yetkililer ile vatandaşlar katıldı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 2.12.2019
AK Parti'li Fatma Betül Sayan Kaya: "Çalışan engelli sayısı 390 bin 613'e ulaştı"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, kamu ve özel sektörde çalışan engelli sayısının 390 bin 613'e ulaştığını bildirdi.
Fatma Betül Sayan Kaya - 29.11.2019
Selahattin Kara Resim Sergisi'nin Açılış Töreni
Etkinliğe, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı ve Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak ile bazı milletvekilleri de katıldı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 29.11.2019
Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi Temel Atma Töreni
Törene, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve Marmara Üniversitesi Rektörü Prof.
Fatma Betül Sayan Kaya - 25.11.2019
AK Parti heyetinin Hakkari ziyareti
AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir, Fatma Betül Sayan Kaya ve bazı AK Parti milletvekilleri Hakkari'nin Şemdinli ve Yüksekova ilçelerinde çeşitli programlara katıldı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 24.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Bağırsak ve radyatörden detay Farklı açılardan genel detay Haber-Kamera: Ali Can ZERAY/EDİRNE, ================================================== AK Partili Kaya, Van'da kirve oldu   VAN'ın Edremit İlçesi belediyesi tarafından düzenlenen 'Sünnet Şöleni' etkinliğinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, kirvelik yaptı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 23.11.2019
AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı, Van'da bölge toplantısı yaptı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, "Bir ülkenin gelişmişliği, sadece ekonomik gücü ve zenginliğiyle izah edilemez. Gelişmiş bir ülkenin, aynı zamanda müreffeh bir topluma da sahip olması gerekir.
Fatma Betül Sayan Kaya - 23.11.2019
AK Partili Kaya, Van'da kirve oldu
VAN'ın Edremit İlçesi belediyesi tarafından düzenlenen 'Sünnet Şöleni' etkinliğinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, kirvelik yaptı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 23.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-17
Açılışın ardından fuarı gezen protokol üyeleri satın aldıkları kitapları çocuklara hediye etti.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Kitayp fuarı detayları Hayati Yazıcı açıklamaları Haber-Kamera: Aytekin KALENDER RİZE-DHA ==================== AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı, Van'da bölge toplantısı yaptı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, "Bir ülkenin gelişmişliği, sadece ekonomik gücü ve zenginliğiyle izah edilemez.
Fatma Betül Sayan Kaya - 23.11.2019
AK Parti'li Fatma Betül Sayan Kaya: "Yoksullukla mücadelede en başarılı ülkeyiz"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Türkiye'nin son 15 yılda yoksullukla mücadelede en başarılı ülke olduğunu belirterek, "Yoksulluğu en fazla azaltan ülke olduğumuzu Dünya Bankası 2018 raporunda teyit etti.
Fatma Betül Sayan Kaya - 23.11.2019
GÜNDEM / 23 Kasım 2019
(Ankara/11.00-20.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 5- AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Ordu Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına ve Perşembe Belediyesi Hamsi Festivaline katılacak, Fatsa Belediye Başkanlığını ziyaret edecek, Ünye OSB, Üniversite ve Kültür Merkezi alanlarında incelemelerde bulunacak, halkla buluşacak (Ordu/11.00-18.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) 6- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Sosyal Politikalar Başkanlığı Bölge Toplantısı ile Edremit Belediyesince düzenlenen toplu sünnet şöleni ve STK'ler ile akşam yemeği programına iştirak edecek.
Fatma Betül Sayan Kaya - 23.11.2019
GÜNDEM ÖZETİ / 23 Kasım 2019
(Ordu/11.00/18.30) 6- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Sosyal Politikalar Başkanlığı Bölge Toplantısı ile Edremit Belediyesince düzenlenen toplu sünnet şöleni ve STK'ler ile akşam yemeği programına iştirak edecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatma Betül Sayan Kaya Haberleri | Fatma Betül Sayan Kaya Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Fatma Betül Sayan Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatma Betül Sayan Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti'li Kaya: Suriyelilere yaptığımız yatırımlar 40 milyar dolar
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.11.2020 01:42:49. #1.15#
title