FATMA AKSAL HABERLERİ

Fatma Aksal haber, Fatma Aksal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatma Aksal - 07.10.2019
Su Ürünleri Kanunu'nda değişiklik teklifi komisyonda
AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Su Ürünleri Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin görüşmelerinde teklif sahipleri adına AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal söz aldı.
Fatma Aksal - 27.09.2019
"Kitaplar dünyayı zenginleştirir"
Açılışa AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Volkan Türk Vural, Edirne Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.
Fatma Aksal - 26.09.2019
Edirne'den kısa kısa
Projelerin hayata geçmesi için girişimlerde bulunduğunu aktaran Helvacıoğlu, şunları kaydetti: "AK Parti Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal ve İlçe Başkanımız Gürcan Kılınç ile Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu, Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Fatih Metin'i, Milli Eğitim Bakanlığımızı, DSİ Genel Müdürlüğünü ziyaret ettik.
Fatma Aksal - 25.09.2019
Dha yurt bülteni - 23
AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal'ın selamlama konuşmasının ardından Bakan Turhan, erken seçim tartışmalarına değindi.
Fatma Aksal - 25.09.2019
"Hedeflerimize milletimizle beraber yürüyeceğiz"
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe ise Bakan Turhan'a Edirne'ye yapılan hizmetler nedeniyle teşekkür etti.
Fatma Aksal - 25.09.2019
Mimar Sinan'ın Selimiye'deki tekniği AB Komiseri'ni şaşırttı
Bakan Turhan, AB Komiseri Bulc, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Edirne Valisi Ekrem Canalp, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, Halkalı Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi Temel Atma Töreni sonrası II.
Fatma Aksal - 23.09.2019
Keşan Belediyesi'nin Sünnet Şöleni gerçekleştirildi
Saat 20.00 sıralarında başlayan Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri'nde gerçekleştirilen Sünnet Şölenine; Keşan Kaymakamı Nuri Özder, AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal, Keşan 4.
Fatma Aksal - 19.09.2019
Kapıkule Demiryolu Projesi
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi'nin sadece bir demiryolu projesi olmadığını kıtaları, kültürleri, medeniyetleri kavuşturan büyük bir proje olduğunu belirtti.
Fatma Aksal - 15.09.2019
Edirne'den kısa kısa
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İzzetiye Mahallesi'nde ziyaretler gerçekleştirdi.
Fatma Aksal - 13.09.2019
AK Parti Edirne Kadın Kolları aşure ikram etti
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Saraçlar Caddesi'nde aşure dağıtımının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, mübarek muharrem ayının başladığını söyledi.
Fatma Aksal - 13.09.2019
Milletvekili Aksal'dan, TÜ Rektörü Tabakoğlu'na ziyaret
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret etti.
Fatma Aksal - 01.09.2019
Şenlikte pişirilen 5 ton keşkek, 1 saatte tükendi
Şenliğe, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe ve yaklaşık 2 bin davetli katıldı.
Fatma Aksal - 01.09.2019
Dha yurt bülteni-15
Şenliğe, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe ve yaklaşık 2 bin davetli katıldı.
Fatma Aksal - 01.09.2019
Keşan'da vatandaşlara 2 ton keşkek ikram edildi
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, festivalin birlik ve beraberliğin sembolü olduğunu söyledi.
Fatma Aksal - 27.08.2019
Keşan pazarcı esnafı pazaryerini konuştu
KONUNUN İLGİLİLERİ İLE ANKARA'YA GİDECEĞİZ. Toplantıda konuşan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, pazaryeri çözümünü Ankara'da arayacaklarını belirterek "Ankara'ya giderek Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Milli Eğitim Müdürlüğü binası için takas konusunda görüşmelerde bulunacağız. Bu ziyarete de İlçe Başkanlarımız ve pazarcı esnafımızın oda başkanlarından oluşacak bir heyetle gideceğiz. Milletvekilimiz Fatma Aksal'ın da desteğiyle İller Bankası'nda kredi limitimizin arttırılması için girişimlerde bulunarak,hem mevcut pazaryerimizin üzerinin kapatılması hem de eski itfaiye binamızın bulunduğu alana giyim esnafımız için iki katlı bir pazaryeri yapımı için kredi imkanı yaratmaya çalışacağız.
Fatma Aksal - 25.08.2019
Keşan'daki orman yangını
Edirne Valisi Ekrem Canalp, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey'le bölgedeki Yangın Takip Aracında değerlendirmede bulundu.
Fatma Aksal - 25.08.2019
Bakan Pakdemirli Edirne'deki yangın bölgesinde inceleme yaptı
Ormanlık alanda da incelemelerde bulunan Pakdemirli, Edirne Valisi Ekrem Canalp, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey ile yangın takip aracında yangınla ilgili değerlendirme yaptı.
Fatma Aksal - 24.08.2019
(görüntülü) keşan'da orman yangını (3)
SÖNDÜRME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR Edirne'nin Keşan ilçesinde Yeşilköy ve Beyköy arasındaki ormanlık alanda çıkan yangının söndürülmesi için çalışmalar devam ediyor. Edirne Valisi Ekrem Canalp, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey de bölgede incelemede bulundu.
Fatma Aksal - 24.08.2019
Dha yurt bülteni-18
Görüntü Dökümü --------- Yürüyüşe katılanlar Yürüyüşten görüntü Kadınların açtığı pankart Aydın'ın açıklaması Genel ve detay görüntü Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Ferit DEMİR/ TUNCELİ, ============================== Keşan'da orman yangını (3) SÖNDÜRME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR Edirne'nin Keşan ilçesinde, ormanlık alanda çıkan yangını söndürme çalışmaları devam ediyor. Yeşilköy ve Beyköy arasındaki mevkide henüz belirlenemeyen bir nedenle başlayan yangının söndürülmesi için çalışmalar devam ediyor. Edirne Valisi Ekrem Canalp, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey de bölgede inceleme de bulundu.
Fatma Aksal - 24.08.2019
Edirne'de orman yangını
Canalp, şöyle konuştu: "Rüzgarın yön değiştirmesi bazen müdahaleyi zorlaştırıyor, yer yer ilerlemelere sebebiyet veriyor. Kozalakların sıçraması neticesinde yeni yangınlar çıkıyor. Helikopterlerimiz şu anda müdahalelerini devam ettiriyor. Bölge Müdürümüz ve Orman Genel Müdürümüz de şu anda yangın bölgesinde. Bütün ekiplerimiz, iş makinelerimiz ve insan gücümüz yangını söndürmeye yönelik çalışmaya devam ediyor." AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal da hava kararmadan kontrol altına almaya çalışılan yangının ne kadar alanda etkili olduğuyla ilgili bilgi vermenin şu an için mümkün olmadığını ifade etti.
Fatma Aksal - 24.08.2019
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy Kapıkule'de gurbetçileri ziyaret etti
Edirne programı kapsamında Edirne Valisi Ekrem Canalp, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe ile Kapıkule Sınır Kapısı'na geçen Bakan Ersoy'u burada Edirne Vali Yardımcısı Ali Uysal, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Abdullah Eren, Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman Ocak karşıladı.
Fatma Aksal - 24.08.2019
Restorasyonu tamamlanan Fatih'in eğitim gördüğü medrese açıldı
Konuşmalar sonrası Bakan Ersoy, Vali Canalp, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe ve MHP İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu ve il protokolü açılış kurdelesini kesti.
Fatma Aksal - 20.08.2019
Sultanköy Barajı'ndan çeltik tarlalarına su verildi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Sultanköy köyünden çeltik üreticisi Oktay Akbulut, Hamzadere'nin üreticinin yanında durduğunu belirterek, "En zor anımızda bizlere su vererek ürünlerimizin zarar görmemesini sağlayan başta Hamzadere Sulama Birliği Başkan Yönetici ve çalışanlarına, ayrıca bizlere sahip çıkan AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'a bölge çiftçilerimiz adına çok teşekkür ederiz, hepsinden Allah razı olsun.
Fatma Aksal - 09.08.2019
Kurban Bayramı'na doğru
AK Parti Edirne Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Fatma Aksal, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Fatma Aksal - 05.08.2019
Sırbistan Dışişleri Bakanı: Türkiye'nin FETÖ mücadelesinde tavrımız net
Sırbistan'ın Edirne Fahri Konsolosluğu, Sırbistan Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Ivica Daciç, Edirne Vali Yardımcısı Yusuf Güler, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Sırbistan'ın Türkiye Büyükelçisi Zoran Markoviç'in katıldığı törenle açıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatma Aksal Haberleri | Fatma Aksal Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Fatma Aksal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatma Aksal kimdir, hayatı ve biyografisi. Edirne lise arkadaşları, 33 yıl sonra fidan dikmek için bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.2.2021 01:45:43. #1.15#
title