FATMA AKSAL HABERLERİ

Fatma Aksal haber, Fatma Aksal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatma Aksal - 31.12.2019
Yeni yıla doğru
Yeni yılın yeni umutlar, taze başlangıçlar ve yeni hedefler anlamına geldiğini aktaran Canalp, şunları kaydetti: "Bizler de tüm vatandaşlarımızla birlikte yüzyıllar boyunca farklı din ve farklı medeniyetlerin barış içinde yaşadığı Edirne ve bölgemizde var olan huzur iklimini muhafaza edip, yeni dostluklar inşa ederek gelecek nesillere aktarmalıyız. Bugüne kadar olduğu gibi 2020 yılında da Türkiye'nin batıya açılan yüzü olan tarih ve medeniyetler şehri Edirne'yi daha ileriye taşımak en önemli şiarımız olacaktır. Vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir yılbaşı geçirmesini sağlamak amacıyla resmi, dini ve özel günlerde olduğu gibi yılbaşı akşamı da herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için güvenlik güçlerimiz görevleri başında olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle 2020 yılının Edirne'mize, ülkemize ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesi dileğiyle, sevgi ve saygılar sunuyorum." AK Parti Edirne Milletvekili Aksal AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.
Fatma Aksal - 31.12.2019
Milletvekili Aksal ziyaretlerde bulundu
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne ve Keşan ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
Fatma Aksal - 26.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 20
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------- -Köpeklerin barınma alanından genel ve detaylar -Köpek kulübelerinden ve köpeklerden görüntüler İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mhemetbeyoğlu ile röportaj -Sağlık çalışanı Ayşe Yıldız ile röportaj -Öğrencilerin atölye çalışmalarından görüntüler -Detaylar  Haber: Barbaros KUL/ERCİŞ,(Van)-  ==================== TMO depoları, kapalı pazaryeri olacak EDİRNE'nin Keşan ilçesinde Toprak Mahsulleri Ofisi'ne (TMO) ait 6 depo, kapalı pazaryeri olarak kullanılmak üzere belediyeye devredildi. AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, yeniden düzenlenen depolarda inceleme yaparak, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu'ndan bilgi aldı.
Fatma Aksal - 26.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Keşan'da Yukarı Zaferiye Mahallesi Necati İşcan Caddesi üzerinde bulunan ve 1914 yılında inşa edilerek Çanakkale Savaşı'nda cephe gerisi hastanesi olarak yaralı askerlerin tedavi edildiği daha sonraki yıllarda ise Kızılay ve memleket hastanesi olarak da hizmet veren bina Keşan Belediyesi tarafından kent müzesi olarak restore edilecek. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde uzun yıllar eğitim alanında da kullanılan tarihi binanın bugün düzenlenen törenle Edirne Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü'nden, Keşan Belediyesi devri gerçekleştirildi. Devir törenine AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Edirne Defterdarlığı Milli Emlak Şefi Servis Yetkili Taşkın Erkılıç, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve yetkililer katıldı.
Fatma Aksal - 20.12.2019
Başkan Şerifoğulları mobilya sektörüyle buluştu
Konteynerlerin Keşan Belediyesi'ne kazandırılmasında büyük desteği olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na ve AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal'a teşekkür eden Mustafa Helvacıoğlu, "Konteynerlerimizi özellikle doğalgaza geçiş yapılan, kömür kullanılmayan, cüruf çıkışı olmayan noktalara yerleştirmeyi planlıyoruz.
Fatma Aksal - 18.12.2019
Vakıflar'a ait dükkanlarda yapılması planlanan kira artış oranı aşağı çekildi
İl Başkanı İba, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile Vakıflar'a ait taşınmazlara yapılan zamların geri çekilmesi için yoğun çaba sarf ettiklerini ifade etti.
Fatma Aksal - 09.12.2019
Edirne'de altyapı çalışmaları düzenlenen törenle başladı
İller Bankası tarafından altyapı kredisinin onaylanmasının ardından çalışmalara başlandığını ifade eden Gürkan, şunları kaydetti: "AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'ın destekleriyle kredimiz onaylandı.
Fatma Aksal - 04.12.2019
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'ın TBMM Genel Kurulunda kadınların siyasetteki yerine de değindiği gündem dışı konuşmasının ardından AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel arasında tartışma yaşandı.
Fatma Aksal - 02.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan engellileri kabul etti-2
  'HER ZAMAN DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ' Kabulün ardından heyet adına bedensel engelli Murat Akkoyunluoğlu, açıklamada bulundu. Akkoyunluoğlu, "Cumhurbaşkanımız bizi çok güzel ağırladı. Çok memnun olduk. Buraya gelmekten çok onur duyduk. Cumhurbaşkanımıza ve Edirne Milletvekilimiz Sayın Fatma Aksal hanımefendiye teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Fatma Aksal - 02.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, engelliler ile buluştu
'HER ZAMAN DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ' Kabulün ardından heyet adına bedensel engelli Murat Akkoyunluoğlu, açıklamada bulundu. Akkoyunluoğlu, "Cumhurbaşkanımız bizi çok güzel ağırladı. Çok memnun olduk. Buraya gelmekten çok onur duyduk. Cumhurbaşkanımıza ve Edirne Milletvekilimiz Sayın Fatma Aksal hanımefendiye teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Fatma Aksal - 21.11.2019
Yeni vergi düzenlemesine ilişkin teklif TBMM Genel Kurulunda
Bu arada, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'ı ziyaret eden Edirne Balkan Dans topluluğu da Genel Kurul çalışmasını izleyici locasından bir süre takip etti.
Fatma Aksal - 21.11.2019
"Kadına karşı şiddet" için mecliste siyah giyindiler
Gürkan, altyapı çalışmalarının başlaması için İller Bankasına yaptıkları kredi başvurusunun onaylanmasında katkısı bulunan AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'a teşekkür etti.
Fatma Aksal - 16.11.2019
Prof. Dr. Kılıç: İnsanlar yalnızlıktan, dini inançların zayıflığından intihar ediyor
Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cevdet Kılıç, Edirne'nin Keşan ilçesinde müftülük tarafından düzenlenen Mevlid-i Nebi Haftası programı kapsamında 'Hz. Peygamber ve aile' konulu bir konferans verdi. Keşan Belediyesi Konferans Salonu'ndaki konferansa, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkan Vekili Yakup Balcı ve çok sayıda davetli dinleyici olarak katıldı.
Fatma Aksal - 16.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-9
Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cevdet Kılıç, Edirne'nin Keşan ilçesinde müftülük tarafından düzenlenen Mevlid-i Nebi Haftası programı kapsamında 'Hz. Peygamber ve aile' konulu bir konferans verdi. Keşan Belediyesi Konferans Salonu'ndaki konferansa, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkan Vekili Yakup Balcı ve çok sayıda davetli dinleyici olarak katıldı.
Fatma Aksal - 09.11.2019
Lise arkadaşları, 33 yıl sonra fidan dikmek için bir araya geldi
Keşan Lisesi'nden 1986 yılında mezun olan 74 kişi, 33 yıl sonra düzenlenen organizasyonla Yeni Mahalle'de bulunan Bilal Ergeç Parkı'na iğde ve ıhlamur fidanları dikti. Etkinliğe, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Emekli Beden Eğitimi Öğretmeni Zeynep Gücüyener ve parka adı verilen, 2014 yılında hayatını kaybeden Keşan eski Belediye Başkanı merhum Bilal Ergeç'in ailesi ve 1986 yılı mezunları katıldı.
Fatma Aksal - 09.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ- 12
Keşan Lisesi'nden 1986 yılında mezun olan 74 kişi, 33 yıl sonra düzenlenen organizasyonla Yeni Mahalle'de bulunan Bilal Ergeç Parkı'na iğde ve ıhlamur fidanları dikti. Etkinliğe, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Emekli Beden Eğitimi Öğretmeni Zeynep Gücüyener, parka adı verilen merhum Bilal Ergeç'in ailesi ve 1986 yılı mezunları katıldı.
Fatma Aksal - 06.11.2019
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal: "Kaçak avcılığa darbe vurulacak"
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Su Ürünleri Kanunu'ndaki değişiklikle kaçak avcılığa darbe vurulacağını bildirdi.
Fatma Aksal - 30.10.2019
Su Ürünleri Kanunu'nda değişiklik teklifi Genel Kurulda
TBMM Genel Kurulunda, Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ile AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Su Ürünleri Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
Fatma Aksal - 27.10.2019
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na doğru
AK Parti Edirne Milletvekili ve MKYK Üyesi Dr. Fatma Aksal 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.
Fatma Aksal - 21.10.2019
Edirne'den kısa kısa
Cingöz ve oda başkanları, Edirne merkez ve ilçelerde hedeflenen projeler hakkında Vali Canalp ile görüş alış verişinde bulundu. -AK Parti heyetinden ziyaretler AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, ziyaretlerde bulundu.
Fatma Aksal - 10.10.2019
Edirne'den kısa kısa
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ve Edirne Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (EDSİAD) temsilcileri AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'ı ziyaret etti.
Fatma Aksal - 07.10.2019
Su Ürünleri Kanunu'nda değişiklik teklifi komisyonda
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, teklifle cezaların caydırıcılığının artırılacağını vurgulayarak, "CHP'li belediyelerin kirlettiği Ergene Nehri'ni temizlemek için uğraşıyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatma Aksal Haberleri | Fatma Aksal Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Fatma Aksal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatma Aksal kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti'li Aksal: CHP'nin istemediklerini yapmasaydık, taş üstüne taş koyamazdık.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.2.2021 11:37:09. #1.15#
title