FATMA AKSAL HABERLERİ

Fatma Aksal haber, Fatma Aksal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatma Aksal - 30.05.2020
AK Parti İl Başkanı İba: "Çömlekakpınar köyü sulu tarım projesine kavuştu"
İl Başkanı İba, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve yetkililer, köyde projeye ilişkin incelemede bulundu.
Fatma Aksal - 29.05.2020
Edirne'de AK Parti heyeti esnaf ve kurumları ziyaret etti
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve İl Başkanı Belgin İba, salgın sürecinde kentte hizmetlerini sürdüren esnaf ve kurumları ziyaret etti.
Fatma Aksal - 27.05.2020
AK Parti Edirne Milletvekili Aksal ve İl Başkanı İba'dan AA'ya taziye ziyareti
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Anadolu Ajansı Edirne Bölge Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.
Fatma Aksal - 25.05.2020
AK Parti Edirne İl Başkanı İba, video konferans yöntemiyle teşkilatla bayramlaştı
İba, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve İstanbul Milletvekili Edirne Koordinatörü Tülay Kaynarca'nın katılımıyla kadın kolları, belediye başkanları, belediye ve İl Genel Meclis üyeleri, Edirne İl Yönetim Kurulu üyeleri ve merkez ilçe başkanları ile video konferans yöntemiyle bayramlaştı.
Fatma Aksal - 22.05.2020
Ramazan Bayramı'na doğru
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Fatma Aksal - 21.05.2020
AK Parti Edirne İl Başkanı İba: "Meriç-Ergene kanalı su sıkıntısını minimize edecek"
AK Parti Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Kadir Bilgin ve yetkililer kanalda incelemede bulundu.
Fatma Aksal - 20.05.2020
AK Parti Edirne Milletvekili Aksal: "Keşan'daki spor tesisleri için 10 milyonluk yatırım yapılacak"
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan'daki spor tesisleri için 10 milyon liralık yatırım yapılacağını bildirdi.
Fatma Aksal - 19.05.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor
Etkinliğe AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ile bazı daire amirleri katıldı.
Fatma Aksal - 18.05.2020
Aksal ve İba'dan, vefat eden AA Atina Temsilcisi Top'un ailesine taziye
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, hayatını kaybeden Anadolu Ajansı (AA) Atina Temsilcisi Furkan Naci Top'un ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Fatma Aksal - 18.05.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Fatma Aksal - 14.05.2020
AK Parti heyeti altyapı çalışmalarını inceledi
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İl Başkanı Belgin İba ve beraberindeki heyet, kentte devam eden altyapı çalışmalarını inceledi.
Fatma Aksal - 13.05.2020
Edirne'de otomobille çarpışan motosikletin sürücüsü yaralandı
AK Parti heyeti olay yerine geldi Bu arada kavşaktaki altyapı çalışmalarını inceleyen AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve partililer olay yerine geldi.
Fatma Aksal - 13.05.2020
Havsa Deresi'nde ıslah çalışması
Islah çalışmasıyla derede yaşanan sorunların çözüleceğini aktaran Balkan, şunları kaydetti: "Hem deremizin çevre görünüm temizliği hem de yapacağımız dere kenarı peyzaj çalışması ve Kır Bahçesi Davet Salonumuz için tamamlayıcı bir çalışma yapacağız. Bu çalışmada bize destek olan AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve DSİ Bölge Müdürü Erdinç Kuran'a şükranlarımı sunuyorum.
Fatma Aksal - 09.05.2020
Edirne'den kısa kısa
İlçede bir ilki gerçekleştirdiklerini aktaran Helvacıoğlu, şunları kaydetti: "Alparslan Türkeş Meydanı'nı yenilerken çöp toplama sistemini de değiştiriyoruz. Yeraltı çöp konteyneri ile bu bölgedeki sorunu çözüyoruz. Daha temiz bir Keşan, daha temiz bir gelecek için Alparslan Türkeş Meydanı'na ilk yer altı çöp konteynerimizi monte ettik. Yeraltı çöp konteynerleri ile daha hijyenik koşullarda daha fazla atığın toplanması hedefliyoruz, modern yeraltı çöp konteyneri sistemi ile atıkları yeraltında izole ederek koku ve görsel kirliliği ortadan kaldırıyoruz." Bu arada, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Keşan Belediyesi'ne hibe edilen konteyner yıkama ve dezenfekte aracı düzenlenen törenle tanıtıldı. Törene, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Helvacıoğlu, Yenimuhacir Belediye Başkanı Mustafa Türker, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve MHP Keşan İlçe Başkanı Ümmet Yavaş ve STK temsilcileri katıldı.
Fatma Aksal - 08.05.2020
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal LİDAŞ Keşan Şubesi'ni ziyaret etti
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Toprak Mahsulleri Ofisi ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ortaklığında kurulan Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin (LİDAŞ) Keşan Şubesini ziyaret etti.
Fatma Aksal - 05.05.2020
AK Parti Edirne Milletvekili Aksal: "Çiftçimize, köylümüze her türlü desteği veriyoruz"
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, çiftçiye ve köylüye her türlü desteği verdiklerini bildirdi.
Fatma Aksal - 04.05.2020
Spor Toto'dan Uzunköprü'ye 1 milyon 300 bin lira ödenek
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'ndan Uzunköprü'ye 1 milyon 300 bin lira ödenek aktarıldığını bildirdi.
Fatma Aksal - 22.04.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Fatma Aksal - 16.04.2020
AK Parti Edirne Milletvekili Aksal: "Bu zor günleri birlikte aşacağız"
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgının etkilerinin azaltılmasına yönelik ekonomik tedbirlerin hayata geçirilmesiyle birçok sektörün rahat bir nefes alacağını belirtti.
Fatma Aksal - 13.04.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, sürdürülebilir üretim, yeterli ve güvenilir gıdaya erişim ile kırsal kalkınmayı ve rekabet edilebilirliği sağlamak için tarımı stratejik sektör olarak ele alan AK Partinin, iktidara geldiği günden bu yana tarımda milli ve küresel çözümler üretmeye devam ettiğini söyledi.
Fatma Aksal - 09.04.2020
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal: "Çiftçimizin yanında olmaya devam edeceğiz"
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, her zaman çiftçilerin yanında olduklarını bildirdi.
Fatma Aksal - 08.04.2020
AK Parti Milletvekili Aksal "Ücretsiz izne çıkanlara maaş desteği verilecek"
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, koronavirüs nedeniyle ücretsiz izin alan çalışanlara maaş desteği verileceğini belirtti.
Fatma Aksal - 02.04.2020
AK Parti Edirne İl Başkanı İba: "Vakıf kiracılarının beklediği haber geldi"
Vakıf kiracılarının beklediği müjdeli haberin geldiğini aktaran İba, şunları kaydetti: "Edirne Milletvekili Fatma Aksal konu hakkında çok sayıda görüşme yaptı ve sonucunda vakıf kiracılarına yönelik kolaylık sağlanacak.
Fatma Aksal - 02.04.2020
Milletvekili Aksal: "Ücretli öğretmenlere ve usta öğreticilere ders ücreti ödemesi sürecek"
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde ücretli öğretmen ve usta öğreticilerin ek ders ücretlerinin süreç boyunca ödenmeye devam edileceğini bildirdi.
Fatma Aksal - 31.03.2020
Milletvekili Aksal: "2,1 milyon haneye 1000'er liralık destek ödemesi yarın başlıyor"
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal 2,1 milyon haneye tahsis edilen 1000'er liralık sosyal yardım ödemelerinin ihtiyaç sahiplerinin hesabına yarından itibaren otomatik olarak yatırılacağını söyledi.
Fatma Aksal - 30.03.2020
Milletvekili Aksal: "Belediyelere 3 ay kesintisiz kaynak aktarılacak"
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, belediyeler, il özel idareleri ve bunlara bağlı kuruluşların borçlarına karşılık genel bütçe vergi gelirleri tahsilat toplamı üzerinden ayrılacak paylardan 3 ay kesinti yapılmayacağını bildirdi.
Fatma Aksal - 29.03.2020
Emeklinin bayram ikramiyesi 7-11 Nisan'da ödenecek
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, emeklilerin Ramazan Bayramı ikramiyelerinin 7- 11 Nisan tarihlerinde hesaplarına yatırılacağını belirtti.
Fatma Aksal - 29.03.2020
Düşük faizli tarımsal yatırım ve işletme kredilerinin şartları belli oldu
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, çiftçilerin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığıyla kullanacakları düşük faizli tarımsal yatırım ve işletme kredilerinin şartlarının da belli olduğunu söyledi.
Fatma Aksal - 28.03.2020
AK Parti Edirne Milletvekili Aksal: "Kimsenin işini, aşını kaybetmesine müsaade etmeyeceğiz"
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, koronavirüs nedeniyle kimsenin işini aşını kaybetmesine müsaade etmeyeceklerini bildirdi.
Fatma Aksal - 26.03.2020
Çiftçilere tarımsal destek ödemeleri başlıyor
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, çiftçilere tarımsal destek ödemelerinin yarın başlayacağını bildirdi.
Fatma Aksal - 26.03.2020
Sağlık Bakanlığı daimi işçi alacak
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Sağlık Bakanlığı bünyesinde Edirne'de istihdam edilmek üzere daimi işçi alınacağını bildirdi.
Fatma Aksal - 26.03.2020
Siyasilerden Irak'ın kuzeyinde şehit düşen askerler için başsağlığı mesajı
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Irak'ın kuzeyindeki Haftanin bölgesinde şehit düşen askerler için başsağlığı mesajı yayımladı.
Fatma Aksal - 26.03.2020
Balkan Şehitlerini Anma Günü
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Balkan Şehitleri'ni Anma Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Fatma Aksal - 23.03.2020
AK Parti Edirne Milletvekili Aksal, Vakıf kiracıları için bakanlıkla görüştü
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Vakıf kiracıları için Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan ile görüştüğünü bildirdi.
Fatma Aksal - 19.03.2020
AK Parti Edirne Merkez İlçe Yönetim Kurulu oluşturuldu
AK Parti İl Başkanımız Belgin İba ve Milletvekilimiz Fatma Aksal'ın destekleriyle şahsıma verilen bu kutlu görevi, yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte hakkıyla yerine getirebilmek için var gücümüz ile çalışacağız.
Fatma Aksal - 14.03.2020
AK Parti'li Aksal: Yunanistan ve Avrupa Birliği insanlık suçu işliyor, yargılanmalıdır
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Yunanistan'ın, göçmenlere insanlık dışı muamele yaptığını belirterek, "Sözde Avrupa Birliği her fırsatta Türkiye'ye insan hakları dersi veriyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatma Aksal Haberleri | Fatma Aksal Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Fatma Aksal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatma Aksal kimdir, hayatı ve biyografisi. İzzetiye-Bahçeköy yolu tüm kurumların desteğiyle yapılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 08:37:41. #1.16#
title