FATMA AKSAL HABERLERİ

Fatma Aksal haber, Fatma Aksal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatma Aksal - 04.09.2020
Edirne'den kısa kısa
Yeni tip koronavirüs tedbirleri alınarak yapılan kongrede konuşan TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal kongrenin hayırlı olmasını diledi.
Fatma Aksal - 04.09.2020
Çolak, AK Parti Süloğlu İlçe Başkanı seçildi
Yeni tip koronavirüs tedbirleri alınarak yapılan kongrede konuşan TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal kongrenin hayırlı olmasını diledi.
Fatma Aksal - 04.09.2020
Son Dakika: Uzunköprü 200 yataklı hastanesine kavuşuyor
Son dakika haberleri: AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Fatma Aksal, "Türkiye yatırımlar noktasında Cumhuriyet tarihinde altın devrini yaşıyor.
Fatma Aksal - 02.09.2020
Edirne'den kısa kısa
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne'de ziyaretlerde bulundu.
Fatma Aksal - 02.09.2020
Edirne'den kısa kısa
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, DSİ 11. Bölge Müdürü Erdinç Kuran'ı ziyaret etti.
Fatma Aksal - 31.08.2020
Edirne'den kısa kısa
AK Parti Edirne İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Kaynarca, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve İl Başkanı Belgin İba ile ilçe yöneticileri ve partililerle bir araya geldi.
Fatma Aksal - 31.08.2020
Edirne'den kısa kısa
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan'ı ziyaret etti.
Fatma Aksal - 29.08.2020
KEFEK Başkanı Aksal, Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Fatma Aksal - 27.08.2020
Edirne'den kısa kısa
Milletvekili Aksal'dan Trakya Birlik'e ziyaret TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu KEFEK Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akgün'ü ziyaret etti.
Fatma Aksal - 25.08.2020
Edirne'den kısa kısa
Toplantıya, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal da katıldı.
Fatma Aksal - 24.08.2020
Edirne'den kısa kısa
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Trakya Birlik'in yüzde 44 yağ oranlı ayçiçeği için kilogram başına 3 lira 434 kuruşluk alım fiyatı açıkladığını bildirdi.
Fatma Aksal - 21.08.2020
Edirne'den kısa kısa
Rektör Tabakoğlu'ndan Milletvekili Aksal'a ziyaret Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu,TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'ı ziyaret etti.
Fatma Aksal - 18.08.2020
AK Parti Edirne İl Başkanı İba Açıklaması
Kış ayının kurak geçmesi ve yazın yağmurların yetersiz kalması ile nehir debisinin düşmesi sonucunda kum adacıkları oluştuğunu aktarılan açıklamada, "Oluşan kum adacıkları çiftçilerin beklediği suyun önüne set çekiyordu. Bölgedeki su problemini gidermek amacıyla AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'ın yaptığı girişimler çiftçilerin yüzünü güldürdü.
Fatma Aksal - 14.08.2020
KEFEK Başkanı Aksal ve İl Başkanı İba İçişleri Bakanı Soylu'yu ziyaret etti
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret etti.
Fatma Aksal - 13.08.2020
Edirne'den kısa kısa
İba ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal toplantıda yer aldı.
Fatma Aksal - 09.08.2020
Edirne'den kısa kısa
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba Edirne Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
Fatma Aksal - 06.08.2020
KEFEK Başkanı Aksal İpsala'da ziyaretlerde bulundu
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İpsala ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Fatma Aksal - 03.08.2020
Edirne'den kısa kısa
AK Parti Edirne İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Çolak'a mazbatası AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve Edirne İl Başkanı Belgin İba tarafından verildi.
Fatma Aksal - 01.08.2020
AK Parti Edirne İl Başkanlığı'nda bayramlaşma programı
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, programda yaptığı konuşmada, koronavirüsle mücadelenin devam ettiğini söyledi.
Fatma Aksal - 30.07.2020
Edirne'de bayramlaşma programı gerçekleştirildi
Canalp'e ziyaretlerinde AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.
Fatma Aksal - 29.07.2020
KEFEK Başkanı Aksal: "(Sosyal medya düzenlemesi) Kişilik haklarının korunmasını perçinliyoruz"
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, sosyal medya düzenlemesiyle kişilik haklarının korunmasını perçinlendiğini belirtti.
Fatma Aksal - 29.07.2020
Kurban Bayramı'na doğru
AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon Başkanı Fatma Aksal, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Fatma Aksal - 28.07.2020
Çiftçilerin su probleminin giderilmesi amacıyla adımlar atılıyor
Hamzabeyli, Çömlekakpınar, Çömlekköy köylerinin de su sıkıntısının çözüleceğini ifade eden Uyur, şunları kaydetti: "Yaşan kuraklıklardan dolayı çiftçilerimizin su sıkıntılarını gidermek için her zaman bizlere destek veren başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Edirne Valimiz Ekrem Canalp'e, bizlerle birlikte köylülerimizi ziyaret edip, taleplerimizi alan AK Parti İl Başkanımız Belgin İba, AK Parti Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal ve AK Parti Lalapaşa İlçe Başkanımız Erhan Ayyıldız'a, Lalapaşa Kaymakamımız Mehmet Çağatay Çakal'a şahsım ve ilçem adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Fatma Aksal - 18.07.2020
Keşan'da 600 dönümlük alanda kent ormanı oluşturulacak
Helvacıoğlu, arazinin kiralanmasına destek olan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç'a teşekkür etti.
Fatma Aksal - 17.07.2020
AK Parti Edirne İl Başkanı İba, Keşan'da incelemelerde bulundu
Daha önce yoldan geçen araçların sanayiye girişte çok zorluk çektiğini ve uygun olmayan alanlardan girmek zorunda kaldıklarını anlatan Helvacıoğlu, şunları kaydetti: "Şimdi katılım yolumuz ile bu sıkıntı ortadan kalıyor. Çalışmamızda büyük desteği olan AK Parti Edirne Milletvekilimiz Dr. Fatma Aksal ile Karayolları Bölge Müdürümüze, Keşan Kara Yolları İşletme Şefliğimize ve çalışanlarımıza, Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze çok teşekkür ediyoruz.
Fatma Aksal - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu: Başkan AK Parti Edirne milletvekili Fatma Aksal, Başkanvekili AK Parti Kayseri milletvekili Hülya Nergis, Başkanvekili CHP Eskişehir milletvekili Jale Nur Süllü, Sözcü AK Parti İstanbul milletvekili Tülay Kaynarca, Katip HDP Ankara milletvekili Filiz Kerestecioğlu Demir.
Fatma Aksal - 16.07.2020
Son dakika haberleri: TBMM KEFEK başkanlığına AK Parti Edirne Milletvekili Aksal seçildi
Son dakika haberleri... TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) başkanlığına seçilen AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, "Yükümüzün ağır olduğunu tecrübeli arkadaşlarımız biliyor.
Fatma Aksal - 16.07.2020
Son dakika haberi | Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanlığına Fatma Aksal seçildi
Gelen son dakika haberine göre TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanlığına AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal seçildi.
Fatma Aksal - 10.07.2020
Edirne'den kısa kısa
Yeni tip koronavirüs nedeniyle çalışmaların üç ay gecikmeli başladığını aktaran Helvacıoğlu, şunları kaydetti: "Çalışmamızı Kara Yolları Genel Müdürlüğü ile Kara Yolları Bölge Müdürlüğü ve AK Parti Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal ile beraber hazırladık.
Fatma Aksal - 04.07.2020
AK Parti Edirne Milletvekili Aksal buğday alım depolarında incelemede bulundu
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuğu ziyaret ederek buğday alımı ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Fatma Aksal - 02.07.2020
AK Parti Milletvekili Fatma Aksal, Bakan Adil Karaismailoğlu'nu ziyaret etti
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu ziyaret etti.
Fatma Aksal - 30.06.2020
AK Parti Edirne Milletvekili Aksal'dan ETB'ye ziyaret
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne Ticaret Borsasını (ETB) ziyaret etti.
Fatma Aksal - 23.06.2020
Milletvekili Aksal ve İl Başkanı İba, Ankara'da ziyaretlerde bulundu
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve Edirne İl Başkanı Belgin İba, Ankara'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Fatma Aksal - 22.06.2020
AK Parti Edirne Milletvekili Aksal: "Lisanslı deponun birçok avantajı var"
TBMM Tarım Komisyonu Sözcüsü AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, "Lisanslı deponun birçok avantajı var. Stopaj, nakliye avantajları var. Üreticilerimiz ürününü ister kendi adına, isterse TMO adına vererek, parasını bir hafta içerisinde alabilecek.
Fatma Aksal - 18.06.2020
Edirne'de bazı köylerde ekili alanları "dolu" vurdu
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal da Keramettin köyü muhtarı Erdoğan Uzun'u arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti ve durumla ilgili bilgi aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatma Aksal Haberleri | Fatma Aksal Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Fatma Aksal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatma Aksal kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Başkanı Şentop ve Emine Erdoğan, Edirne'de müze ve cami ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 08:31:10. #1.15#
title