Fatih Terim Hayaline Adım Adım Yaklaşıyor

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, daha önce kurduğu 2000 doğumlu yaş grubu takımının meyvelerini toplamaya başladı. Terim, Yunus Akgün'ün ardından Ozan Kabak'ı da Türk futbolunun hizmetine sundu.

Fatih Terim, Yunus Akgün'den sonra Ozan Kabak'ı da futbolumuzun hizmetine sundu. Terim, Kasımpaşa maçının genç yıldızı Ozan Kabak'ı 12 yaşından bu yana takip ediyor. G.Saray'da 2000 doğumlu yaş grubu takımını Fatih Terim kurdu. 2012'de kulüpten ayrılmadan önce altyapıdan oyuncu kazandırmak adına bu takımı kurmuş ve üzerine titremişti.

AVRUPA'DA DİKKAT ÇEKEN 10 OYUNCU ARASINDA GÖSTERİLDİ

Terim, milli takımdayken de U17 Avrupa Şampiyonasına giderek 2000 yaş grubundaki oyuncuların tüm maçlarını yerinde izledi. Ozan Kabak, da performansıyla Avrupa'da dikkat çeken 10 oyuncu arasında gösterildi.

YORUMLAR (6)

  • FİLOZOF:
    HELAL OLSUN FATİH HOCAYA BİR FENERLİ OLARAK YÜREKTEN KUTLARIM TÜRK GENÇLERİNE ŞANS VERDİĞİ İÇİN LİĞLERİMİZİ ÜLKEMİZ GİBİ YABANCILAR ADETA İSTİLA ETTİ TÜRK GENÇLERİ ŞANS BULAMIYOR SERGENLERİ AYKUTLARI TANJULARI NERDE YETİŞTİRCEZ SAKSIDAMI
  • ?:
    Serdar Ozan, Fernando Celil, forvet de Yunus Akgun. Al sana 3 tane saglam oyuncu oynat partlar degerini buldumu sat
  • GS1905:
    Her türk oyuncusu gibi parayı değilde hedefin peşinde kosarsa daha iyi yerlere geleceğinden eminim.
Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.