Fatih Terim'den Arda Turan Açıklaması: Allah Herkesin İşini Rast Getirsin

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Arda Turan'ın Başakşehir'e transferiyle ilgili, "Allah herkesin işini rast getirsin" dedi

Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, teknik direktör Fatih Terim ve teknik heyet, takımın kaldığı otelde düzenlenen kahvaltıda basın mensuplarıyla buluştu.

Kahvaltıda ilgi odağı olan Faith Terim'e ise Arda Turan'ın Başakşehir'e transferi soruldu.

"KİMSEYLE DERDİM YOK"

Terim Arda'nın transferiyle ilgili, " Vallahi kimseyle bir derdim yok. Geçmiş, yaşanmış mevzulara zaman yok. Hepimiz işimize bakalım. Allah herkesin işini rast getirsin" dedi.

"OZAN İÇİN GİRİŞİM YOK"

Fenerbahçe kadro dışı bırakılan Ozan Tufan'ın Terim tarafından arandığını iddia ediyordu. Ozan Tufan meselesi ile ilgili önemli bilgiler verdi. Fatih Terim Ozan Tufan ile ilgili girişimlerinin olmadığını belirtti.

BURAK YILMAZ VE EMRE MOR...

Fatih Terim ayrıca Emre Mor, Burak Yılmaz ile alakalı bugüne kadar hiçbir girişimlerinin olmadığını da söyledi.

YORUMLAR (10)

 • İNSANAHİZMETVATANAHİZMET....:
  SENDE KENDİNİ HOCA ZANNEDİYORSUNYA NE YAZIK. . . BİRDE SANA İMPARATOR DİYEN ERGEN TAYFASI ZAVALLILAR. . . KURTARICI OLARAK GELİPDE SOPAYLA KOVMASIN BU ZAVALLILAR SENİ. . BEŞİKTAŞ ACI ÇEKTİRECEK SİZE. . . VODAFON PARKTA TÜM DÜNYAYA REZİL ETTİK CİNCONU. . . ACIDIM VALLA CİNCONA. . . . DUR YAPMA ABİ DİYE YALVARIYORDU BÜTÜN FUTBOLCULAR. . AMA KARTALDA VİCDANLIYMIŞ. . . 3 DEDİ BIRAKTI. . . TEKRARINI TELEKOMDA YAPACAZ. . . KAÇMAYINLAN TAMAMMI. . . .
 • YASİN ÖZCAN:
  fatih terim sen bitirdin türk futbolunu demirörende senin gibi futbol özürlü. . . milli takımdan milyon dolarlarını almak için 1905 tlye anlaştınmı?hani milli takım söz konusu olunca para konuşulmazdı. bukalemunlar gibi bir insan. haramdır o paralar . . inşallah beter olursun . . . bu ülkede insanlar asgeri ücretle geçinmeye çalışırken sen zevki sefadasın milletin milli takımının parasınamı kaldın?gözünüz doysun. . .
 • KUL:
  turkiyenin tekderdi ardave fatihterim bunlardanbaskabirseyokmu bunlar toppesinde kosup ceblerini doldursun garibanlarda vatan ugruna sehitolsun buikisi turkiyeyi kurtaracak baskahaber bulamiyormusunuz????
 • TUNÇ06:
  Milli takımı bu hale getirenleri ..tff den onca parayı cebe indirip hala para peşinde koşanların işini ras getirmesin özellikle senin diye düşünüyorum.
 • ASİL YÜCE VE ULU TÜRK:
  fatih terim sayesinde sürekli DÜNYA kupasını alıyoruz,bu kişinin hakkını yemeyelim,çok emeği vardır,bu kişinin sayesinde Türk takımlarında yabancı oyuncu kalmadı, Milli takımımız 10 kez avrupa kupasını aldı,20 kez dünya kupasını aldı,işte fatih terim gerçeği budur,insan çalışkan olursa böyle sonuçlar alır,BU ÜLKEDE FATEH TERİM DEN BAŞKA ALLAHIN KULU YOKTUR BU KİŞİ NE YAPSA HAKTIR, BUNADA LAYIKSINIZ.
 • TRABZONLU:
  Ya ne diyecekti başka. Bana para aktıkça sıkıntı yok diyor daha. Arda’da onun öğrencisi, o da aynı model. Para aksın, gerisinde sıkıntı yok.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.