Fatih Terim, Celil Yüksel'i A Takım Kadrosuna Dahil Etti

Fatih Terim, Galatasaray U21 takımının oyuncusu Celil Yüksel'i Alanyaspor - Galatasaray U21 maçı kadrosundayken sürpriz bir şekilde A Takım kadrosuna dahil etti.

Galatasaray'ın Alanyaspor'u 3-2 mağlup ettiği maçın kadrosuna teknik direktör Fatih Terim U21 kadorsundan Celil Yüksel'i de aldı. Bu sezon başında Galatasaray ile 3 yıllık profesyonel sözleşme imzalayan Celil Yüksel oyun stili ile Real Madrid'in Hırvat oyuncusu Luka Modric'e benzetiliyor.

CELİL YÜKSEL'İN BÜYÜK HEYECANI

Celil Yüksel Alanyaspor - Galatasaray U21 maçı için takımıyla Alanya'ya gitmişti. Tolga Ciğerci'yi Alanyaspor maçının kadrosuna almayan Fatih Terim uzun süredir yakından takip ettiği genç oyuncuyu A takım kadrosuna aldı. U21 takımıyla forma giymeyi bekleyen Celil Yüksel A Takım kadrosuna alınınca büyük heyecan yaşadı.

LUKA MODRIC'E BENZETİLİYOR

Sezon başında 3 yıllık profesyonel sözleşme imzalanan orta sahaya oyuncusu bu sezon U21 takımında 26 maçta forma giydi ve 2 gol attı. Celil Yüksel sezon başından bu yana A takımla idmanlara çıkıyordu. Genç oyuncu Fatih Terim'in önümüzdeki sezon için kadroda düşündüğü isimlerin başında geliyor. (Fanatik)

Kaynak: Haberler.Com