Fatih'te Özel Hastanede Yangın Paniği

Fatih'te Özel Hastanede Yangın Paniği

Fatih'teki Özel Bir Hastanede Çıkan Yangın Büyük Panik Yaşanmasına Neden Oldu. Hastanenin Karşısında İtfaiye Binası Bulunması Büyük Bir Faciayı Önledi.

Fatih'te Özel Hastanede Yangın Paniği

Fatih'teki özel bir hastanede çıkan yangın büyük panik yaşanmasına neden oldu. Hastanenin karşısında itfaiye binası bulunması büyük bir faciayı önledi.

Edinilen bilgiye göre, saat 20.30 sıralarında Fatih Fevzipaşa Caddesi'ndeki Fatih Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi binasının karşısında bulunan Özel Medical Park Hastanesi'nin birinci katında yangın çıktı. Bir bilgisayar kablosunun kısa devre yapması sonucu çıktığı ifade edilen yangın kısa sürede söndürülürken, hastanenin içerisini duman kapladı. İtfaiye ekipleri bir taraftan duman tahliyesi yaparken, diğer taraftan da hastanede bulunan personel ve hastaları tahliye etti. Yangın merdiveni bulunmayan hastanede, tahliye sırasında güvenlik görevlileri ile vatandaşlar arasında tartışmalar yaşandı. Hastalar, aynı hastaneye ait yan binaya götürüldü. Hastaların büyük panik yaşadığı yangında can kaybı meydana gelmezken, hafif maddi hasar oluştu.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

(ME-CİN-OK-Y)