FATİH ÇELİK HABERLERİ

Fatih Çelik haber, Fatih Çelik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatih Çelik - 22.1.2018
İsrail'in Yargıladığı 6 Türk İşadamı Kayseri'de
Erkilet Havalimanı VIP Salonu'ndaki karşılamada, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıoç, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Kayseri Ticacret Odası ve MÜSİAD Kayseri Şubesi üyeleri ile işadamlarının yakınları da hazır bulundu. Filistin ve İsrail gezisine giden ve Mescid-i Aksa'da Türk bayrağıyla fotoğraf çektirdikleri için 11 saat gözaltında tutulan ve daha sonra mahkemece salıverilen işadamları MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, MÜSİAD 4. dönem eski Başkanı ve halen Kayseri Ticaret Odası Başkan Vekili Celal Hasnalçacı, Kayseri İmam Hatipliler Derneği Başkanı (KİMDER) Ahmet Yurtlu ile işadamları Fatih Çelik, Şaban Andaç, ve Necati Ayrancı yakınlarıyla kucaklaşırken, duygusal görüntüler yaşandı.
Fatih Çelik - 22.1.2018
İsrail'de Gözaltına Alınıp Bırakılan 6 Türk Vatandaşı
Heyette bulunan Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanvekili Celal Hasnalçacı, MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, Kayseri İmam Hatipliler Derneği Başkanı (KİMDER) Ahmet Yurtlu, iş adamları Fatih Çelik, Şaban Andaç ve Necati Ayrancı'yı Kayseri Havalimanı'nda yakınları, oda ve dernek üyeleri karşıladı.
Fatih Çelik - 22.1.2018
İsrail'in Yargıladığı 6 Türk İşadamı Kayseri'de
Erkilet Havalimanı VIP Salonu'ndaki karşılamada, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıoç, Kayseri  Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Kayseri Ticacret Odası ve MÜSİAD Kayseri Şubesi üyeleri ile işadamlarının yakınları da hazır bulundu. Filistin ve İsrail gezisine giden ve Mescid-i Aksa'da Türk bayrağıyla fotoğraf çektirdikleri için 11 saat gözaltında tutulan ve daha sonra mahkemece salıverilen işadamları MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, MÜSİAD 4. dönem eski Başkanı ve halen Kayseri Ticaret Odası Başkan Vekili Celal Hasnalçacı, Kayseri İmam Hatipliler Derneği Başkanı (KİMDER) Ahmet Yurtlu  ile işadamları Fatih Çelik, Şaban Andaç, ve Necati Ayrancı yakınlarıyla kucaklaşırken, duygusal görüntüler yaşandı.
Fatih Çelik - 22.1.2018
Dha Yurt Bülteni-7
Erkilet Havalimanı VİP salonundaki karşılamada, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıoç, Kayseri  Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Kayseri Ticacret Odası ve MÜSİAD Kayseri Şubesi üyeleri ile işadamlarının yakınları hazır bulundu. Filistin ve İsrail gezisine giden ve Mescid-i Aksa'da Türk bayrağıyla fotoğraf çektirdikleri için 11 saat gözaltında tutulan ve daha sonra mahkemece salıverilen işadamları MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, MÜSİAD 4. dönem eski Başkanı ve halen Kayseri Ticaret Odası Başkan Vekili Celal Hasnalçacı, Kayseri İmam Hatipliler Derneği Başkanı (KİMDER) Ahmet Yurtlu  ile işadamları Fatih Çelik, Şaban Andaç, ve Necati Ayrancı yakınlarıyla kucaklaşırken, duygusal görüntüler yaşandı.
Fatih Çelik - 20.1.2018
Kayserili 6 Türk İşadamı Gözaltına Alındıkları İsrail'de Kefaletle Salıverildi
Kayseri'den 18 Ocak'ta Kudüs'e giden MÜSİAD Kayseri Şubesi ekibi rehberleri Süleyman Borazan öncülüğünde 6 Türk işadamı ve kafilede bulunanlar MÜSİAD Kayseri yazılı bir döviz ile Türk bayrağıyla Mescidi Aksa önünde cuma namazını kıldıktan sonra fotoğraf çektirdi. İsrail polisi kalabalık Kayseri grubundan MÜSİAD Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, Kayseri Ticaret Odası Başkan Vekili, aynı zamanda MÜSİAD 4'üncü dönem eski başkanı Celal Hasnalçacı, Kayseri İmam Hatipliler Derneği (KİMDER) Başkanı Ahmet Yurtlu ile işadamları;Y Fatih Çelik, Şaban Andaç, ve Necati Ayrancı'yı El Halil Kapısı yakınlarındaki Davit Polis merkezine götürerek, gözaltına aldı.
Fatih Çelik - 20.1.2018
Dha Yurt Bülteni - 2
Kayseri'den 18 Ocak'ta Kudüs'e giden MÜSİAD Kayseri Şubesi ekibi rehberleri Süleyman Borazan öncülüğünde 6 Türk işadamı ve kafilede bulunanlar MÜSİAD Kayseri yazılı bir döviz ile Türk bayrağıyla Mescidi Aksa önünde cuma namazını kıldıktan sonra fotoğraf çektirdi. İsrail polisi kalabalık  Kayseri grubundan MÜSİAD Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, Kayseri Ticaret Odası Başkan Vekili, aynı zamanda MÜSİAD 4'üncü dönem eski başkanı Celal Hasnalçacı, Kayseri İmam Hatipliler Derneği (KİMDER) Başkanı Ahmet Yurtlu  ile işadamları;Y Fatih Çelik, Şaban Andaç, ve Necati Ayrancı'yı El Halil Kapısı yakınlarındaki Davit Polis merkezine götürerek, gözaltına aldı.
Fatih Çelik - 20.1.2018
Dha Yurt Bülteni-1
MÜSİAD Kayseri Şubesi'nin iki gün önce Filistin'e düzenlediği iş gezisinin ardından MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu ve şubenin eski başkanlarından olan Kayseri Ticaret Odası Başkanvekili Celal Hasnalçacı, Kayseri İmamhatipliler Derneği (KİMDER) Başkanı Ahmet Yurtlu, işadamları Şaban Andaç, Fatih Çelik ve Necati Arpacı, dün Kudüs'e geçerek Mescid-i Aksa'da cuma namazı kıldı.
Fatih Çelik - 20.1.2018
Kudüs'te Gözaltına Alınan Türk İş Adamları Serbest Bırakıldı
Kayseri'den Kudüs'e giden Kayserili iş adamları Celal Hasnalçacı, Nedim Olgunharputlu, Fatih Çelik, Ahmet Yurtlu, Necati Ayrancı ve Şaban Andaç cuma namazı sonrasında Türk Bayrağı açtıkları için İsrail polisi tarafından gözaltına alındı.
Fatih Çelik - 19.1.2018
Musiad Kayseri Şube Başkanının da Aralarında Bulunduğu 6 Türk, Kudüs'te Gözaltına Alındı (2)
MÜSİAD AÇIKLAMA YAPTI MÜİSAD, Kayseri Şubesi Başkanı Nedim Olgunharputlu ve Kayseri Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı'nın da aralarında bulunduğu 6 Türk'ün, Kudüs'te İsrail polisi tarafından gözaltına alınmasıyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada şöyle denildi: "MÜSİAD Kayseri Başkanımız Nedim Olgunharputlu, MÜSİAD Kayseri 4. Dönem Başkanımız ve Kayseri Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı, KİMDER Başkanı Ahmet Yurtlu, üyelerimiz; işadamları Fatih Çelik, Şaban Andaç ve Necati Ayrancı, Mescid-i Aksa çıkışı gözaltına alınmışlardır.
Fatih Çelik - 19.1.2018
İsrail Polisinin 6 Türk Vatandaşını Gözaltına Alması
Konunun gerekli mercilere iletildiği ve gerekli girişimlerde bulunulduğu ifade edilen açıklamada şunlar kaydedildi: "MÜSİAD Kayseri Başkanımız Nedim Olgunharputlu, 4. dönem başkanımız ve Kayseri Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı, Kayseri İmam Hatip Mezunları Derneği (KİMDER) Başkanı Ahmet Yurtlu, üyelerimiz iş adamları Fatih Çelik, Şaban Andaç ve Necati Ayrancı, Mescid-i Aksa çıkışı gözaltına alınmışlardır.
Fatih Çelik - 19.1.2018
Musiad Kayseri Şube Başkanının da Aralarında Bulunduğu 6 Türk, Kudüs'te Gözaltına Alındı
MÜSİAD Kayseri Şubesi'nin iki gün önce Filistin'e düzenlediği iş gezisinin ardından MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu ve şubenin eski başkanlarından olan Kayseri Ticaret Odası Başkanvekili Celal Hasnalçacı, Kayseri İmamhatipliler Derneği (KİMDER) Başkanı Ahmet Yurtlu, işadamları Şaban Andaç, Fatih Çelik ve Necati Arpacı, bugün Kudüs'e geçerek Mescid-i Aksa'da cuma namazı kıldı.
Fatih Çelik - 19.1.2018
Dha Yurt Bülteni-21
MÜSİAD Kayseri Şubesi'nin iki gün önce Filistin'e düzenlediği iş gezisinin ardından MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu ve şubenin eski başkanlarından olan Kayseri Ticaret Odası Başkanvekili Celal Hasnalçacı, Kayseri İmamhatipliler Derneği (KİMDER) Başkanı Ahmet Yurtlu, işadamları Şaban Andaç, Fatih Çelik ve Necati Arpacı, bugün Kudüs'e geçerek Mescid-i Aksa'da cuma namazı kıldı.
Fatih Çelik - 19.1.2018
Musiad Kayseri Şube Başkanının da Aralarında Bulunduğu 6 Türk, Kudüs'te Gözaltına Alındı
MÜSİAD Kayseri Şubesi'nin iki gün önce Filistin'e düzenlediği iş gezisinin ardından MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu ve şubenin eski başkanlarından olan Kayseri Ticaret Odası Başkanvekili Celal Hasnalçacı, Kayseri İmamhatipliler Derneği (KİMDER) Başkanı Ahmet Yurtlu, işadamları Şaban Andaç, Fatih Çelik ve Necati Arpacı, bugün Kudüs'e geçerek Mescid-i Aksa'da cuma namazı kıldı.
Fatih Çelik - 11.1.2018
Otizmli Serkan'ın En Büyük Hayalini Polisler Gerçekleştirdi
Bunun üzerine Kumluca Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, çalışma başlattı. Serkan Yıldırım, eğitim gördüğü merkezden özel araçla alınarak İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Buradan da Akdeniz Üniversitesi TÜBİTAK Ulusal Gözlem Evi'ne götürülen Yıldırım'a, Toplum Destekli polis memurları Satılmış Karataş, Sinan Önal ve Okul Müdür Yardımcısı Fatih Çelik eşlik etti.
Fatih Çelik - 11.1.2018
Otizmli Serkan'ın En Büyük Hayalini Polisler Gerçekleştirdi
Bunun üzerine Kumluca Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, çalışma başlattı. Serkan Yıldırım, eğitim gördüğü merkezden özel araçla alınarak İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Buradan da Akdeniz Üniversitesi TÜBİTAK Ulusal Gözlem Evi'ne götürülen Yıldırım'a, Toplum Destekli polis memurları Satılmış Karataş, Sinan Önal ve Okul Müdür Yardımcısı Fatih Çelik eşlik etti.
Fatih Çelik - 11.1.2018
Dha Yurt Bülteni-6
Görüntü Dökümü ------------------------ -Oksana Mosenz'ın resitali - İSTE Öğretim üyesi Valentyna Keremet'in Oksana Mosenz ile piyano çalması İzleyenlerin alkışlaması - Kaymakam Recep Soytürk ve İSTE Rektörü Prof Dr Türkay Dereli'nin sanatçılara çiçek vermesi - İSTE Rektörü Prof Dr Türkay Dereli'nin konuşması - Kaymakam Recep Soytürk'ün konuşması SÜRE: 5'00"   BOYUT: 645 MB Haber-Kamera: Ufuk AKTUĞ/İSKENDERUN(Hatay), ====================================================== 5)OTİSTİK SERKAN'IN EN BÜYÜK HAYALİNİ POLİS GERÇEKLEŞTİRDİ   ANTALYA'nın Kumluca ilçesinde özel bir merkezde eğitim gören otistik Serkan Yıldırım (20), Emniyet Müdürlüğü tarafından TÜBİTAK Ulusal Gözlem Evi'ne götürüldü. Burada teleskopla uzayı izleyen Serkan Yıldırım en büyük hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadı.  Kumluca Emniyet Müdürü Cemil Doğan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde Sarıcasu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti. Burada eğitim gören Serkan Yıldırım (20), Cemil Doğan'a kendi yaptığı yağlı boya tabloyu hediye etti. Tabloda güneş sisteminin çizilmiş olduğunu gören Cemil Doğan, Yıldırım'a böyle bir tabloyu neden etkilenerek yaptığını sordu. Serkan Yıldırım da güneş sistemini ve gezegenleri çok merak ettiğini, bu yüzden bu yönde kitaplar ve dergiler okuduğunu söyledi. Müdür Cemil Doğan Serkan Yıldırım'a en çok ne istediğini sordu. Serkan Yıldırım da uzay gözlem evini ziyaret etmek istediğini söyledi.  Bunun üzerine Kumluca Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı. Serkan Yıldırım, eğitim gördüğü merkezden özel araçla alınarak İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirdi. Buradan da Akdeniz Üniversitesi TÜBİTAK Ulusal Gözlem Evi'ne götürülen Serkan Yıldırım'a Toplum Destekli Polis memurları Satılmış Karataş, Sinan Önal ve Okul Müdür Yardımcısı Fatih Çelik eşlik etti.
Fatih Çelik - 4.1.2018
Kara Havacılık Komutanlığındaki Darbe Girişimi Davası
Bolat'ın emriyle taarruz hangarı uçuş hattına gittiğini anlatan Öğüt, bazı helikopterlerin uçuşa hazır olduğunu, bazılarının ise uçuştan döndüğünü ifade etti. O sırada iniş yapan bir helikopterden eski binbaşı Taha Fatih Çelik ve eski yarbay İlkay Ateş'in indiğini kaydeden Öğüt, helikopterin 3 yerinden isabet almış olduğunu söyledi.
Fatih Çelik - 30.12.2017
Dha Yurt Bülteni - 10
Erdoğan: Nasıl oluyor da Bay Kemal'in kayığına biniyorsunuz ? CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, son çıkan KHK ile ilgili olarak eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski TBMM Başkanı Bülent Arınç'ı isim vermeden eleştirdi.
Fatih Çelik - 28.12.2017
Darbe Sanığı Pilottan Fetö İtirafları
Savunma yapan sanık eski binbaşı Taha Fatih Çelik, 10 Temmuz 2016'da bayram izninden döndüğünü, taarruz helikopter tabur komutanı Özcan Karacan'ı arayarak kendisine bilgi verdiğini ifade etti.
Fatih Çelik - 8.12.2017
Dha Yurt - Yurtta Kudüs Protestoları (2)
Trabzon ve Rize'den ABD ve İsrail'e öfkeTRABZON ve Rize'de, ABD'nin Kudüs kararı, sivil toplum kuruluşlarının üyeleri tarafından düzenlenen gösterilerle protesto edildi.
Fatih Çelik - 8.12.2017
Engelli Tekvandoculardan 14 Madalya
Avrupa Para-Tekvando Şampiyonası'nda mücadele eden Türk Milli Takımı, kadınlarda ilk sırayı alırken, erkeklerde ve genel klasmanda ise ikinci oldu.
Fatih Çelik - 5.12.2017
Tekvandocular "Engel" Tanımadı
Kadınlar K44 49 kiloda Meryem Betül Çavdar altın madalyanın sahibi olurken, erkekler K44 75 kiloda Fatih Çelik ve K44 +75 kiloda Bayram Kayan gümüş madalya elde etti.
Fatih Çelik - 5.12.2017
Tekvandoda Avrupa Sınavı
Milli tekvandocular, Bulgaristan'da düzenlenecek iki farklı organizasyonda tatamiye çıkacak.
Fatih Çelik - 19.11.2017
Dha Yurt Bülteni-2
Türkiye, Rusya ve İran dışişleri bakanları Antalya'daDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya'nın Soçi kentinde 22 Kasım'da düzenlenecek Suriye konulu üçlü zirvenin hazırlıkları kapsamında Rus ve İranlı mevkidaşlarıyla Antalya'da saat 11.00'de bir araya gelecek.
Fatih Çelik - 14.11.2017
Fetö'nün Sağlık Çalışanları Davasında Karar
Duruşmaya ara veren mahkeme heyeti, "terör örgütü üyesi olmak" suçundan doktor Cengiz Ilgaç ile Abdullah Gökmen, Nafiz Aldemir ve Erol Alpaslan'a 6 yıl 3'er ay, Menşure Eş ve Ceyhan Erkılıç'a 5 yıl 22 ay, Fatih Çelik'e 3 yıl 1 ay, doktor Mehmet Erdoğan'a 1 yıl 6 ay hapis cezası verdi.
Fatih Çelik - 12.11.2017
Dha Yurt Bülteni-1
1)TREN, HEMZEMİN GEÇİTTE MİNİBÜSE ÇARPTI: 2 ÖLÜ, 2 YARALI MUŞ'ta hemzemin geçitte yük treninin çarptığı minibüsteki 2 kişi öldü, 2 kişi de ağır yaralandı.
Fatih Çelik - 11.11.2017
Dha Yurt Bülteni-7
Bakan Çelik, Van'da düzenlenen Helsinki Zirvesi'ne katıldıAVRUPA Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Van'da düzenlenen Helsinki Forumu'na katıldı.
Fatih Çelik - 7.11.2017
Dha Yurt Bülteni-5
YOLCU OTOBÜSÜ DEVRİLDİ: 3 ÖLÜ, 19 YARALI (EK)1)ÖLENLERİN KİMLİĞİ BELİRLENDİ Ankara- Konya karayolunda yolcu otobüsünün kontrolden çıkıp şarampole devrilmesi sonucu meydana gelen kazada ölen 3 yolcunun Nurettin Dinçer, Mikail Demir ve Musa Irmak olduğu belirlendi.
Fatih Çelik - 5.11.2017
Dha Yurt Bülteni-6
1)SAVAŞ UÇAKLARI, IRAK'TAKİ O DAĞI İLK KEZ BOMBALADI İDDİASIIRAK- İran sınırındaki Kandil Dağı'nın devamı olan, Süleymaniye'nin Maweti ilçesi sınırlarında yer alan ve terör örgütü PKK'nın İran kolu PJAK'lıların bulunduğu belirtilen Asos Dağı'nın savaş uçaklarınca ilk kez bombalandığı bildirildi.
Fatih Çelik - 22.10.2017
Dha Yurt Bülteni-3
1)SİİRT'TE PKK'LI TERÖRİST, ATAK HELİKOPTERİYLE ETKİSİZ HALE GETİRİLDİSİİRT'in Eruh İlçesi kırsalında bir grup PKK'lının tespit edilmesi üzerine güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonda, ATAK helikopteriyle bir terörist etkisiz hale getirildi.
Fatih Çelik - 18.10.2017
Kaman Myo'da Öğrenci Sayısı Azaldı
Ahi Evran Üniversitesi Kaman Meslek Yüksekolu'nda öğrenci sayısının azalmasıyla ilgili istişare toplantısı yapıldı. Yüksekokul Müdürü Fatih Çelik, Kaman Kaymakamlığı'nda yapılan toplantıdaki konuşmasında, liselerden üniversitelere sınavsız geçişin kaldırılması sonucu Kaman Meslek Yüksekokulu'nda öğrenci sayısının yüzde 75 oranında azaldığını söyledi.
Fatih Çelik - 18.10.2017
Tekvandoculardan İngiltere'de Çifte Mücadele
Organizasyonda Türkiye'yi temsil edecek sporcular sıkletleri şöyle: Dünya Para Tekvando Şampiyonası: Erkekler: Mehmet Sami Saraç (K42 -61 kilo), Mehmet Serkan Serpici (K42 -75 kilo), Yaşar Sami Gökbaba (K42 +75 kilo), Muhammed Asbala (K43 -61 kilo), Eray Fehmi Arıcan (K43 -61 kilo), Osman Yalt (K43 -75 kilo), Ali Can Özcan (K44 -61 kilo), Oktay Atalay (K44 -61 kilo), Mahmut Bozteke (K44 -61 kilo), Fatih Çelik (K44 -75 kilo), Halil Altuğ Cantürk (K44 -75 kilo), Özcan Çetinkaya (K44 -75 kilo), Bayram Kayan (K 44 +75 kio), Yasin Tokdoğan (K44 +75 kilo), Recep Özdemir (K44 +75 kilo) Kadınlar: Nurgül Bilek (K42 -49 kilo), Ayşe Dudu Karatay (K42 +58 kilo), Şeyma Nur Emeksiz (K43 +58 kilo), Şerife Tuncay (K44 -49 kilo), Meryem Betül Çavdar (K44 -49 kilo), Gözde Öbke (K44 -49 kilo) Gamze Gürdal (K44 -58 kilo), Nurcihan Ekinci (K44 +58 kilo) Grand Prix 3.
Fatih Çelik - 17.10.2017
Bafra'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Bafra ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Bilal Arslan (32) idaresindeki 55 FL 209 plakalı otomobil, Tabakhane Mahallesi Atatürk Bulvarı'nda Fatih Çelik'in (22) kullandığı 55 JV 581 plakalı motosikletle çarpıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatih Çelik Haberleri | Fatih Çelik Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Fatih Çelik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatih Çelik kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha Yurt Bülteni-3.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 13:22:48. #1.14#
title