Faruk Turgut Haberleri

Faruk Turgut haber, Faruk Turgut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faruk Turgut - 13.06.2012
'Kötü Yol' Dizisinin Çekimleri Kozan'da Başladı
İnsanın yitirdiği onurunu yeniden kazanışını anlatan 'Kötü Yol'un yapımcılığını Faruk Turgut, yönetmenliğini ise Nisan Akman yapıyor.
Faruk Turgut - 29.04.2012
Tiyatrom Kapanırsa Sanat Adına Ayıp!
NURSELİ GÜÇLÜ VE BAŞARILI BİRİ Nurseli İdiz "Diziler bittiğinde biz oyuncular sıkıntılı günler yaşıyoruz" demişti. Siz de gelecekle ilgili bu tarz kaygılar yaşıyor musunuz? Önce şunu söyleyeyim; Nurseli İdiz bugüne kadar Faruk Turgut'un bütün projelerinde yer almıştır.
Faruk Turgut - 18.10.2011
Usta Oyuncu Erol Günaydın, Halil Ergün İle Gün Akşam Oldu Setinde!
Dizide, iki ustanın sahnesi, Ankara'dan İstanbul'a giden otobüste geçiyor. Çocuklarını İstanbul'a ziyarete giden Eşref Bey; otobüste Sadık Bey ile tanışıyor. Hafızası kötü durumda olan Sadık Bey'in, çocuklarının kendisini İstanbul'daki bir huzur evine yerleştireceklerini söylemesi üzerine, Eşref Bey, bir gün kendisinin de aynı duruma düşmesinden endişe duyuyor. Bu endişeyle Sadık Bey'e ayrı bir ilgi duyan Eşref Bey, Sadık Bey ile yol boyunca sohbet etmeye çalışıyor. Ekranlara Gold Film imzasıyla gelen dizinin yapımcılığı Faruk Turgut'a, yönetmenliği Andaç Haznedaroğlu'na, senaryosu ise Nuran Evren Şit ve Elif Usman'a ait.
Faruk Turgut - 18.10.2011
Salim Dündar'dan "Gün Akşam Oldu"
"Gün Akşam Oldu" dizisinin ikinci bölümünde Eşref Bey (Halil Ergün) ve Serap Hanım'ın (Filiz Akın) şarkısı olarak, Dündar'ın yorumuyla yayınlanan eser, Dündar'ın hemen ardından, Mehmet Can Mincinozlu tarafından seslendirildi. Gerçek hayatında da müzikle ilgilenen Mincinozlu'nün, dizide canlandırdığı Ediz karakteri tarafından, ölen annelerinin anısına rock versiyonuyla seslendirilen şarkı, izleyiciler tarafından olumlu eleştiriler aldı. Ekranlara Gold Film imzasıyla gelen "Gün Akşam Oldu"nun yapımcılığı Faruk Turgut'a, yönetmenliği Andaç Haznedaroğlu'na ait.
Faruk Turgut - 26.09.2011
"Gün Akşam Oldu"nun Çekimleri Hızla Devam Ediyor
Show TV ekranlarına Gold Film imzasıyla gelecek dizinin yapımcılığı Faruk Turgut'a, yönetmenliği Andaç Haznedaroğlu'na ait.
Faruk Turgut - 17.09.2011
22 Yıl Sonra İlk Kez 'Evet' Dedi
Show TV ekranlarına Gold Film imzasıyla gelecek dizinin yapımcılığı Faruk Turgut'a, yönetmenliği Andaç Haznedaroğlu'na ait.
Faruk Turgut - 02.07.2011
"Özel Yetkili Mahkemeler ve Adil Yargılanma Hakkı" Paneli
İstanbul Barosu Başkanı Doç. Dr. Ümit Kocasakal, "Özel yetkili mahkemelerde adil yargılanma hakkından bahsediliyor.
Faruk Turgut - 01.07.2011
Eminağaoğlu: Tutuklu Vekiller İçin Çözüm Yolu Hukuktan Geçiyor
Yarsav eski Başkanı Faruk Eminağaoğlu, tutuklu milletvekilleriyle ilgili hukukun çözüm üreteceğini, çözüm yolunun hukuktan geçtiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Faruk Turgut Haberleri | Faruk Turgut Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Faruk Turgut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faruk Turgut kimdir, hayatı ve biyografisi. Gündeş'in Tercihi Kim'in Modacısı!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 13:14:16. #1.14#

title