FARUK ECZACIBAŞI HABERLERİ

FARUK ECZACIBAŞI HABERLERİ

Faruk Eczacıbaşı haber, Faruk Eczacıbaşı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faruk Eczacıbaşı - 10.5.2015
Faruk Eczacıbaşı: "Ülkemize Böyle Bir Gururu Yaşatan Sporcu Kızlarımızı Tebrik Ediyorum"
Eczacıbaşı VitrA’nın Dünya Voleybol Kulüpler şampiyonu olmasının ardından Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, "Kızlarımızın alınlarından öpüyorum" dedi.
Faruk Eczacıbaşı - 10.5.2015
Avrupa ve Dünya Fatihi Eczacıbaşı Vitra!
BÜLENT ECZACIBAŞI TRİBÜNDE Kulüp Başkanı Faruk Eczacıbaşı, karşılaşmayı kardeşi Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ile birlikte tribünde izleyerek takımı yalnız bırakmadılar.
Faruk Eczacıbaşı - 10.5.2015
Eczacıbaşı Vitra - Dinamo Krasnodar Maçında Notlar
İsviçre'nin Zürih kendindeki Saal Spor Salonu'nda yapılan final mücadelesinde yaklaşık 2 bin 800 seyirci kapasiteli salonun yarısı dolarken, Türk taraftarların oluşturduğu coşkulu atmosfer maça damgasını vurdu. İstanbul'dan gelerek yarı final ve final maçlarında turuncu-beyazlı ekibe destek veren "Tigers" taraftar grubu, tezahüratlar yaptı. Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, yardımcısı ve Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı karşılaşmayı taraftarlarla beraber tribünde izledi.
Faruk Eczacıbaşı - 10.5.2015
Eczacıbaşı Vitra-Dinamo Krasnodar Maçında Notlar
İsviçre'nin Zürih kendindeki Saal Spor Salonu'nda yapılan final mücadelesinde yaklaşık 2 bin 800 seyirci kapasiteli salonun yarısı dolarken, Türk taraftarların oluşturduğu coşkulu atmosfer maça damgasını vurdu.  İstanbul'dan gelerek yarı final ve final maçlarında turuncu-beyazlı ekibe destek veren "Tigers" taraftar grubu, tezahüratlar yaptı.  Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, yardımcısı ve Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı karşılaşmayı taraftarlarla beraber tribünde izledi.
Faruk Eczacıbaşı - 5.5.2015
Eyüboğlu ve Çağdaşlarından Mektuplar Sergisi İş Sanat Kibele Galerisi'nde Açıldı
Serginin önemli parçaları arasında, iş dünyasının önde gelen isimleri Vehbi Koç ve Nejat Eczacıbaşı'nın mektupları da yer alıyor. Mektuplardan, yakınlarının hatıralarına tanıklık etme olanağı bulan ailelerin genç kuşak temsilcileri de sergiye büyük ilgi gösterdi. Aşık Veysel'in torunu Çiğdem Özer, Eczacıbaşı ailesinden Bülent Eczacıbaşı ve Faruk Eczacıbaşı, kokteyle katılan isimler arasında yer aldı.
Faruk Eczacıbaşı - 20.4.2015
Ceo Club Dijital Bankacılık Zirvesi
"Yeni nesil ücret ödeyerek içeriklere ulaşmayı kabul etmiyor. Bu bankacılık sektöründe bazı işlemlerin ücretsiz yapılması şeklinde ortaya çıkıyor. Bunu aşmak için neler yapılmalı veya gerçekten ücretsiz mi yapılmalı?" şeklindeki soruya Sezgin, şöyle cevap verdi: "Dünyada para transferini hemen gerçekleştiren çok ülke olduğu zannediliyor. Ancak, bunu Türkiye'den başka yapan ülke görmedim. İspanya'da 2 günde, ABD'de 4 günde, İngiltere'de 2 gün para gönderilebiliyor. Tüketicilerin içinde yaşadığı şartlara kolay alıştı. Bütün bankaların en çok konuştuğu konu 'Biz nasıl yaparız da paramızı bir bankadan diğer bir bankaya gerçek zamanlı gönderebiliriz". Türkiye'de bunlar yapıldı edildi ve bunları çok doğal kabul ediyoruz. Arkasında gerçekten bir emek varsa o hizmetin bir karşılığı olacaktır. Gerçek zamanlı olarak bir bankadan diğer bankaya para gönderebiliyorsam ve bunu saniyesinde görebiliyorsanız, bu işlemi cep telefonundan bile yapabiliyorsanız bunun arkasında bir emek vardır. Bunun da karşılığı ödenecektir." Türkiye Bilişim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ise, Türkiye'nin dijitalleşme konusunda dünyada orta bantta bir yerlerde bulunduğunu ve aslında tüketim ayağının çok daha yoğun olduğunu söyledi.
Faruk Eczacıbaşı - 17.4.2015
Türkiye'den 100 Öğrenci Avrupa'ya Staja Gidecek
Konsorsiyum ortağı Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı, projenin özellikle maddi olanakları kısıtlı olan birçok yetenekli gence önemli bir fırsat sunduğunu belirtti.
Faruk Eczacıbaşı - 8.4.2015
Kupanın Arkasında 49 Yıllık Eczacıbaşı Tarihi Var"
Turuncu-beyazlıların Ayazağa'daki tesislerinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Eczacıbaşı Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, bu başarının arkasında önemli bir ekibin bulunduğunu vurgulayarak, "Kupanın arkasında büyük bir ter miktarı var.
Faruk Eczacıbaşı - 8.4.2015
Avrupa Şampiyonu Eczacıbaşı Vitra Kupayla Basının Karşısına Çıktı
Şampiyonluk pastası da kesildi Kulüp Başkanı Faruk Eczacıbaşı: "Bu kupanın arkasında büyük bir emek var" "Kadınların maruz kaldıkları şiddetle değil de böyle güzel başarılarla dünyaya adını duyurmasında faydamız olduğu için mutluyum" Antrenör Giovanni Caprara: "Teknik ekibimle ve takımımla gurur duyuyorum" Takım Kaptanı Esra Gümüş Kırıcı: "Kariyerimizi böyle bir kupayla taçlandırdığımız için çok mutluyuz" Eczacıbaşı CEO'su Erdal Karamercan: "Kupa sayımızı artırarak bu sezonu noktalamak istiyoruz" Polonya'da düzenlenen CEV DenizBank Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi Final Four'da tarihinde ilk kez şampiyon olan Eczacıbaşı VirtA basın toplantısı düzenledi.
Faruk Eczacıbaşı - 7.4.2015
Önce Kadın Projesi" Başlıyor
Kadınların sosyal ve ekonomik hayattaki varlıklarını artırmak için "Girişimcilikte Önce Kadın Projesi" başlıyor. Ürettiği ürünleri gelir getirici bir faaliyete dönüştürmek isteyen kadınları bilgi iletişim teknolojilerinin sunduğu imkanlarla tanıştırarak, kadınların ekonomik hayata katılımlarını ve girişimcilik kapasitelerini artırmak amacıyla T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü (HBÖGM), Türkiye Vodafone Vakfı ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) işbirliğiyle hayata geçirilen "Girişimcilikte Önce Kadın" projesinin duyurusu, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt, Vodafone Türkiye CEO'su Gökhan Öğüt ve Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı'nın katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantı ile yapıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 6.4.2015
Eczacıbaşı Vitra'nın Avrupa Şampiyonluğu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eczacıbaşı VitrA'nın Avrupa Şampiyonu olması dolayısıyla Eczacıbaşı Vitra kadın voleybol takımı ile Eczacıbaşı Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve taraftarlarını kutladı.
Faruk Eczacıbaşı - 6.4.2015
Kılıçdaroğlu, Eczacıbaşı'nı Kutladı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avrupa şampiyonu olan Eczacıbaşı Vitra kadın voleybol takımı ile Eczacıbaşı Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve taraftarlarını kutladı.
Faruk Eczacıbaşı - 6.4.2015
Eczacıbaşı Vitra'nın Avrupa Şampiyonluğu
TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Eczacıbaşı VitrA'nın Avrupa Şampiyonu olması dolayısıyla Kulüp Başkanı Rahmi Faruk Eczacıbaşı'na kutlama mesajı gönderdi.
Faruk Eczacıbaşı - 6.4.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eczacıbaşı Vitra Voleybol Takımını Tebrik Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Voleybol Denizbank Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi’nde Şampiyon olması nedeniyle Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Rahmi Faruk Eczacıbaşı’na tebrik telgrafı gönderdi.
Faruk Eczacıbaşı - 6.4.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Eczacıbaşı'na Tebrik
Ankara, (DHA )- CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İtalya'nın Unendo Yamamay Busto takımını 3-0 mağlup ederek Avrupa şampiyonu olan Eczacıbaşı VitrA Voleybol takımının Başkanı Rahmi Faruk Eczacıbaşı'na bir telgraf göndererek tebrik etti.
Faruk Eczacıbaşı - 5.4.2015
Eczacıbaşı Vitra'nın, Avrupa Şampiyonu Olması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eczacıbaşı VitrA'nın Avrupa şampiyonası olması dolayısıyla kulüp başkanı Rahmi Faruk Eczacıbaşı'na kutlama telgrafı gönderdi.
Faruk Eczacıbaşı - 5.4.2015
Eczacıbaşı Vitra'da Şampiyonluk Sevinci
Madalya seremonisinin ardından AA muhabirine açıklamada bulunan Eczacıbaşı Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, yaşadıkları mutluluğu dile getirerek, "Ben takımımla o kadar gurur duyuyorum ki söyleyecek hiçbir şeyim yok.
Faruk Eczacıbaşı - 3.4.2015
Girişimcilikte Önce Kadın" Projesi Hayata Geçirildi
Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü (HBÖGM), Türkiye Vodafone Vakfı ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) iş birliğiyle hayata geçirilen "Girişimcilikte Önce Kadın" projesi, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt, Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Gökhan Öğüt ve Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı'nın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda tanıtıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 19.3.2015
Tbv'nin Başkanlığına Faruk Eczacıbaşı Yeniden Seçildi
Türkiye Bilişim Vakfı'nın (TBV), 21. Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda Faruk Eczacıbaşı yeniden başkanlığa getirildi.
Faruk Eczacıbaşı - 11.3.2015
Accenture, 'Türkiye'nin En Dijital Şirketleri'ni Açıklıyor
Hazırlanacak endeksin Türkiye'nin önde gelen 100 şirketinin tomografisi niteliğinde olacağını söyleyen Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı; "Bugüne kadar sadece ciro veya kâr açısından değerlendirilen şirketlerimiz, bu çalışma ile ilk defa dijitalleşme açısından değerlendirilecek.
Faruk Eczacıbaşı - 3.3.2015
Türkiye'nin "En Zengini" Yine Murat Ülker Oldu
Forbes Türkiye'nin "En Zengin 100 Türk" listesinde geçen yıl da ilk sırada yer alan Murat Ülker, servetini 700 milyon dolar artırarak 4,4 milyar dolarla yeniden Türkiye'nin "en zengini" oldu.
Faruk Eczacıbaşı - 3.3.2015
Dünyanın En Zenginleri Açıklandı
Dünyanın önde gelen ekonomi dergilerinden Forbes, 2015'in en zenginlerini açıkladı.
Faruk Eczacıbaşı - 2.3.2015
Dünyanın En Zenginleri' Açıklandı
İŞTE O 32 TÜRK Murat Ülker (4,4 milyar dolar) Hüsnü Özyeğin (2,7 milyar dolar) Semahat Sevim Arsel (2,6 milyar dolar) Mustafa Rahmi Koç (2.5 milyar dolar) Ferit Faik Şahenk (2.5 milyar dolar) Şarık Tara (2.4 milyar dolar) Erman Ilıcak (2.2 milyar dolar) Suna Kıraç (2.2 milyar dolar) Filiz Şahenk (2.2 milyar dolar) Ali İbrahim Ağaoğlu (1.8 milyar dolar) Ahsen Özokur (1.7 milyar dolar) Bülent Eczacıbaşı (1.5 milyar dolar) Ahmet Çalık (1.4 milyar dolar) Faruk Eczacıbaşı (1.
Faruk Eczacıbaşı - 28.1.2015
FIT Solutions ve Biznet Bilişim'den Büyük Atılım
Hukuki geçerliliği olan güvenli e-posta hizmeti FIT KEP Biznet güvencesi ile gerçekleştirilecek projenin ilk adımı 19 Ocak Pazartesi günü İstanbul'da gerçekleşen imza töreni ile atıldı. Törene, FIT Solutions Kurucusu ve CEO'su Ahmet Bilgen ile Biznet Genel Müdürü Neşe Sayeri'nin yanı sıra, Kurumsal e-Devlet Çözümleri ve İş Geliştirme Direktörü Cenk Özcan ile Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı gibi önemli isimler katıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 16.1.2015
Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi
TUSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından Vodafone ana sponsorluğunda düzenlenen 12. eTürkiye (eTR) Ödülleri, TBMM'de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.? eTR ödülleriyle devlette örnek uygulamalara dikkat çekilmesi, yenilikçi girişimlerin kamuoyuna tanıtılması, başarılı girişimlerin desteklenip özendirilmesi ve bu yöndeki uygulamaların yaygınlaşmasının hedeflendiği eTurkiye'de yılın bilişim sahibi kamu kuruluşları belirlendi. TBMM Tören Salonunda düzenlenen 12. eTürkiye (eTR) Ödülleri toplantısına TBMM Genel Sekreteri İrfan Neziroğlu, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber, TÜSİAD Yönetim Kurulu üyesi Esin Güral Argat, TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel ile çok sayıda davetli katıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 16.1.2015
Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi
TBMM Tören Salonu'nda düzenlenen "12. eTürkiye (eTR) Ödülleri" toplantısına TBMM Genel Sekreteri İrfan Neziroğlu, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber, TÜSİAD Yönetim Kurulu üyesi Esin Güral Argat, TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel ile çok sayıda davetli katıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 14.1.2015
Akıllı Şehir Barselona, İstanbul'a Örnek Olacak!
TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı ev sahipliğinde gerçekleştirilecek etkinlikte, yenilikçi bakış açısıyla ortaya konan strateji ve projelerle akıllı şehre dönüştürülen Barselona'nın İstanbul'a yol gösterici bir örnek olup olamayacağı konuşulacak.
Faruk Eczacıbaşı - 12.1.2015
Girişimci Kapital Silikon Vadisi Tarihi ve Startup Ekonomisi
Girişimci Kapital'le ilgili değerlendirmede bulunan Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Y. Koç, girişimciliğe uzak olan kişilerin de kitabı okurken farklı bir perspektif kazanacağını belirtirken, Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, kitabın Türkiye'de girişimciliğe katkı veren birçok kurum, kuruluş?, is? dünyası, sivil toplum kuruluşu ve girişimcilere yol gösteren kaynak niteliğinde olduğunu ifade etti. Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı R. Faruk Eczacıbaşı ise, girişimcilik konusunun bütün nitelikleriyle ele alınarak değerlendirildiği kitabın, konuyla ilgilenen herkesin bilgisini güncelleyecek çok önemli bir kaynak olduğunu söyledi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Faruk Eczacıbaşı Haberleri | Faruk Eczacıbaşı Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Faruk Eczacıbaşı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faruk Eczacıbaşı kimdir, hayatı ve biyografisi. Şampiyonlardan, Başkan Faruk Eczacıbaşı'na Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 02:46:52. #1.14#
title