FARUK ECZACIBAŞI HABERLERİ

FARUK ECZACIBAŞI HABERLERİ

Faruk Eczacıbaşı haber, Faruk Eczacıbaşı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faruk Eczacıbaşı - 30.1.2019
Dijitalleşme Sayısız Fayda ve Fırsat Getirecek"
İSTANBUL (AA) – Dijital Türkiye Platformu (DTP) ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) Başkanı Faruk Eczacıbaşı, "Ekonomik büyümenin güvenli, sağlıklı ve katma değeri daha yüksek işler ile sağlanabileceğine ve daha güçlü bir Türkiye için, dijitalleşmenin, ülke vatandaşlarına ve endüstrilerine sayısız...
Faruk Eczacıbaşı - 21.1.2019
Dijitalleşme Yolunda Türkiye Raporu 30 Ocak'ta Duyurulacak
Türkiye Bilişim Vakfı, TÜBİSAD ve TESİD işbirliği ile 2011'den bu yana Faruk Eczacıbaşı'nın başkanlığında faaliyet gösteren ve koordinasyonunu yapılan Dijital Türkiye Platformu'nun 30 Ocak'taki toplantısında, Dijital Türkiye Platformu'nun üyesi olduğu Digital Europe'un Genel Direktörü Cecilia Bonefeld-Dahl da konuşmacı olarak katılacak.
Faruk Eczacıbaşı - 9.1.2019
Kamuda Blokzincir Konferansı - Bakan Pekcan'ın Sektörün Paydaşlarıyla Katıldığı Toplantı
- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katıldığı yuvarlak masa toplantısından görüntüler ANKARA - Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile Blockchain Türkiye Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı tarafından, Ticaret Bakanlığı Konferans salonunda "Kamuda Blokzincir Konferansı"nda iş birliği...
Faruk Eczacıbaşı - 9.1.2019
Blockchain Türkiye Platformu'nun Kamudan İlk Üyesi Ticaret Bakanlığı Oldu
Bakan Pekcan ile Blockchain Türkiye Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı arasında konuşmaların ardından iş birliği mutabakat zaptı imzalandı.
Faruk Eczacıbaşı - 9.1.2019
Kamuda Blokzincir Konferansı
Bakan Pekcan ile Blockchain Türkiye Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı tarafından, Ticaret Bakanlığı'nda yapılan "Kamuda Blokzincir Konferansı"nda iş birliği mutabakat zaptı imzalandı.
Faruk Eczacıbaşı - 9.1.2019
Kamuda Blokzincir Konferansı
Blockchain Türkiye Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, "Blokzincirde belki son zamanlarda özellikte kripto paralardan dolayı bir hayal kırıklığı yaşanıyor olabilir ancak bunları önemsememiz gerekiyor.
Faruk Eczacıbaşı - 19.12.2018
Uysal: Belediyecilikte Önemli Olan Hizmetlerin Sürdürülebilmesi
"KUTUCUKLAR İÇİNDE DÜŞÜNME BİÇİMİ FİNANS DÜNYASINI ALTÜST EDİYOR" Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı da günlük hayatta kutucuklar içerisinde düşünme alışkanlıklarının günümüzde artık bir tarafa bırakıldığına dikkat çekerek, "Finans dünyasını altüst ediyor.
Faruk Eczacıbaşı - 19.12.2018
Akıllı Belediyecilik Zirvesi
Güvenlik, şehir planlama ve teknoloji uzmanlarının bir araya gelerek yapacakları tartışmalar ve karşılıklı fikir alışverişi sayesinde ortaya çıkan projelerle vatandaşa daha kaliteli hizmet sunmanın yollarının açılacağına inandığını söyleyen Uysal, şunları kaydetti: "Akıllı belediyecilik, hem çok imkanlar sunuyor hem de ciddi sorumluluklar getiriyor. Hem getirmiş olduğu kolaylıkları hem de yüklemiş olduğu sorumlulukları bu zirvede konuşacağız. Bunun, kamu hizmeti sunanlara ciddi katkıları olacağına inanıyorum. Vatandaş da kamu kurumlarının elinde olan bilgilerinin korunduğunu öğrenmiş olacaklar. Zirvenin, İstanbul ve Marmara Belediyeler Birliği için hayırlara vesile olmasını diliyorum." Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı da bir sunum yaptı.
Faruk Eczacıbaşı - 12.12.2018
Faruk Eczacıbaşı: "İleride İnsanın Tanımı Ne Olacak Ona Bakacağız"
Uluslararası Olimpiyat Komitesi tarafından Arjantin'de Kadın ve Spor Dünya Ödülü'ne layık görülen Eczacıbaşı Holding Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, Brand Sport Summit panelinde yer aldı.
Faruk Eczacıbaşı - 4.12.2018
Microsoft ve Türk Eğitim Vakfı'ndan gençler için anlamlı adım
Türkiye Bilişim Vakfı Faruk Eczacıbaşı ise Microsoft Türkiye'ye işbirliği için teşekkür ederken, "Türkiye Bilişim Vakfı olarak amacımız, gelişen teknolojiyi en verimli ve doğru yerde kullanmak.
Faruk Eczacıbaşı - 15.11.2018
Mersin'de "Ar-Ge Proje Pazara 2018" Etkinliği
Çiftlikköy yerleşkesindeki Uğul Oral Kültür Merkezi'nde başlayan etkinliğe katılan Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı, öğrencilere yönelik yaptığı sunumda, 1989 yılında küresel çapta interneti tanımlayan World Wide Web'in (www) hayata geçmesiyle yeni bir dönemin başladığını belirtti.
Faruk Eczacıbaşı - 14.11.2018
Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi
"Açık döviz pozisyonlarının sermayelerin birkaç katına ulaştığını görüyoruz" Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Arısoy, Borsa İstanbul 100 şirketleri arasında kur riski yaşayanların sayısında artış yaşandığını kaydetti. Aksoy, "Borsa İstanbul 100 şirketlerinde net açık pozisyonların sermayeye oranına baktığımızda görüyoruz ki aslında açık döviz pozisyonlarının sermayelerin birkaç katına ulaştığını görüyoruz birçok şirkette." bilgilerini verdi. Kur riskine karşı vadeli döviz sözleşmeleri yaptıklarını ifade eden Arısoy, şirketlere çeşitli hedge enstrümanları sunduklarını kaydetti. Etkinlik kapsamında düzenlenen "Yeni Nesil Girişimcilik, Finansmanı ve Akıllı Para" panelinde konuşan Hazine ve Maliye Bakanlığı Mali Sektörle İlişkiler ve Kambiyo Genel Müdürü Hakan Ertürk de girişimciliğin finansmanı hakkında dünya standartlarına ulaşmayı öncelik olarak belirlediklerini ve bu doğrultuda çalışmaları hızlandırdıklarını söyledi. "Her disruptive yenilik kendi karanlık tarafını da beraberinde getiriyor" Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı, blok zinciri teknolojilerinin gelecekte daha yaygın kullanılacağını belirterek, kripto paraların da finans sektöründe kullanım alanını artıracağını söyledi.
Faruk Eczacıbaşı - 7.11.2018
Otomatik Katılım Sistemi'nde Cayma Süresi Yükseltilmeli"
Kongre panellerinde yapısal reformlar, ticaret savaşları, girişimcilik gibi makroekonomik konular, yapay zeka ve etkileri, teknolojinin finansal mimariyi ve iş modellerini değiştirmesi, fintech teknolojileri gibi yıkıcı teknolojilerin etkileri, kur ve faiz riskinin yönetimi, gayrimenkul ve girişim sermayesi fonları gibi gündemde yer alan birçok konu tartışılacak. Kongrede reel sektörde yer alan firmalarımız ile aracı kurum ve portföy yönetim şirketleri arasında B2B toplantıları olacak. Kongrede 2 ana konuşmacı, 26 panel ve 23 eğitim bulunuyor. Uluslararası uzmanların katılacağı kongrenin açılış konuşmacılarından biri 'Technology vs. Humanity' kitabının yazrı Gerd Leonhard olacak. Bir diğer konuşmacımız Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı olacak.
Faruk Eczacıbaşı - 29.10.2018
Faruk Eczacıbaşı: "Türk Kadınının Potansiyelini Aktive Etmeliyiz"
Eczacıbaşı VitrA Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, yeni sezon öncesinde samimi açıklamalar yaptı.
Faruk Eczacıbaşı - 27.10.2018
Spor Eczacıbaşı Vitra'da Yeni Sezonun Açılışı Yapıldı
Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, 2018-2019 sezonunu, Kanyon Ofis'te düzenlenen basın toplantısıyla açtı. Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ile Yönetim Kurulu Üyeleri, A Takım oyuncuları ve teknik kadronun katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında, yeni oyuncular ve sezon hedefleriyle ilgili bilgiler verildi.
Faruk Eczacıbaşı - 27.10.2018
Eczacıbaşı Vitra'da Yeni Sezonun Açılışı Yapıldı (2)
Serhan TÜRK - İSTANBUL / DHA Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, 2018-2019 sezonunu düzenlediği basın toplantısı ile açtı. Toplantının ardından bu yıl yedincisi düzenlenen Voleybol Kanyon'da etkinliği gerçekleştirildi. Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, 2018-2019 sezonunu, Kanyon Ofis'te düzenlenen basın toplantısıyla açtı. Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ile Yönetim Kurulu Üyeleri, A Takım oyuncuları ve teknik kadronun katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında, yeni oyuncular ve sezon hedefleriyle ilgili bilgiler verildi.
Faruk Eczacıbaşı - 27.10.2018
Eczacıbaşı Vitra'da Yeni Sezonun Açılışı Yapıldı (1)
Serhan TÜRK - İSTANBUL / DHA Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, 2018-2019 sezonunu düzenlediği basın toplantısı ile açtı. Toplantının ardından bu yıl yedincisi düzenlenen Voleybol Kanyon'da etkinliği gerçekleştirildi. Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, 2018-2019 sezonunu, Kanyon Ofis'te düzenlenen basın toplantısıyla açtı. Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ile Yönetim Kurulu Üyeleri, A Takım oyuncuları ve teknik kadronun katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında, yeni oyuncular ve sezon hedefleriyle ilgili bilgiler verildi.
Faruk Eczacıbaşı - 27.10.2018
Eczacıbaşı Vitra, Sezonu Açtı
Kanyon Alışveriş Merkez'inde gerçekleştirilen etkinlik öncesi, kulübün buradaki ofisinde sezon açılışı nedeniyle basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya, Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, yöneticiler, menajer Nalan Ural, antrenör Marco Aurelio Motta ve oyuncular katıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 18.10.2018
Tbv Başkanı Eczacıbaşı, Öğrencilerle Bir Araya Geldi
Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) Başkanı ve Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, Akdeniz Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi.
Faruk Eczacıbaşı - 12.10.2018
Blockchainde Hiçbir Ülke ya da Hiçbir Şirket Öne Geçmiş Değil"
BCTR Yürütme Kurulu, TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı, BKM Genel Müdürü Soner Canko, Accenture Türkiye Genel Müdürü Dilnişin Bayel, Akbank Direkt Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tolga Ulutaş, Boğaziçi Ventures Yönetim Kurulu Başkanı Barış Özistek, BTCTurk Üst Yöneticisi (CEO) Özgür Güneri ve Ford Otosan CDO'su Hayriye Karakuzu Karadeniz'den oluştu.
Faruk Eczacıbaşı - 9.10.2018
Şirketler Sermaye Piyasasından Yeterince Yararlanmıyor"
Bu yıl 13-14 Kasım'da "Gelecek" temasıyla düzenleyecekleri kongrenin, ulusal ve uluslararası alandan etkili isimleri ağırlayacağını aktaran Topaç, "Kongremizin ana konuşmacıları arasında dünyaca ünlü fütürist, Technology vs. Humanity kitabının yazarı Gerd Leonhard ve Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı yer alıyor.
Faruk Eczacıbaşı - 8.10.2018
Tsp'nin "Gelecek" Kongresi Uzmanlara Ev Sahipliği Yapacak
Faruk Eczacıbaşı ana konuşmacı olacak Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) Başkanı Faruk Eczacıbaşı'nı ağırlayacak.
Faruk Eczacıbaşı - 6.10.2018
Kadınlar ve Spor Dünya Ödülü' Eczacıbaşı Spor Kulübü'nün
Eczacıbaşı: "Bizi çok mutlu eden bir ödül"Faruk Eczacıbaşı, Buenos Aires'ten seslendi"Gelişimine devam eden 2000'i aşkın genç kızımız var" Uğur DEMİRKIRDI, Gökhan HEBEPÇİ / İSTANBUL, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC), Eczacıbaşı Spor Kulübü'nü binlerce genç kıza voleybol oynama imkanı...
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Faruk Eczacıbaşı Haberleri | Faruk Eczacıbaşı Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Faruk Eczacıbaşı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faruk Eczacıbaşı kimdir, hayatı ve biyografisi. 2. Tbv Kod Ödülleri Sahiplerini Buldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 13:27:58. #1.14#
title