Faruk Coşkun Haberleri

Faruk Coşkun haber, Faruk Coşkun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faruk Coşkun 12.3.2019
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 98. Yılı
Programa Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Belediye Başkanı Kadir Kara, Garnizon Komutanı Tankçı Albay Emin Yılmaz Sancaktar ve kamu kurum temsilcileri ile öğrenciler katıldı.
Faruk Coşkun 12.3.2019
Osmaniye Osmaniye'de İstiklal Marşının Kabulü Kutlandı
Şehit Mehmet Karacatilki Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmeni Kemal Dağdelen tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından şiirler okundu, öğrenciler tarafından Mehmet Akif Ersoy'u anlatan oyun sahnelendi. Törene, Vali Ömer Faruk Coşkun, Belediye Başkanı Kadir Kara, Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, Milletvekili İsmail Kaya, Vali Yardımcıları, Kurum Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, şehit polis Mehmet Karacatilki'nin eşi, annesi ve babası ile çok sayıda öğrenci katıldı.
Faruk Coşkun 3.3.2019
Osmaniye'de 9'uncu Tirşik Festivali Yapıldı
Daha sonra, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Tuğgeneral Prof. Dr. Mustafa Gerek, Polis Akademisi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Şahin, Vali Ömer Faruk Coşkun ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal birer konuşma yaparak, festivalin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Faruk Coşkun 1.3.2019
Vali Coşkun, Kur'an Kurslarını Ziyaret Etti
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, 4-6 Yaş Kur'an kursularını ziyaret etti.
Faruk Coşkun: Ogc'den Aa'ya İki ÖdülFaruk Coşkun 23.2.2019
Faruk Coşkun 23.2.2019
Ogc'den Aa'ya İki Ödül
Bir düğün salonunda gerçekleşen ödül törenine Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Garnizon Komutanı Albay Emin Yılmaz Sancaktar, Belediye Başkanı Kadir Kara, kurum temsilcileri ile yerel ve ulusal medyadan davetliler katıldı.
Faruk Coşkun 26.1.2019
Doğaka Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı
Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından 2019 Yılı Mali Destek Programları bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Vali Ömer Faruk Coşkun, Valilik Ahmet Cevdet Paşa Salonu'nda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, kentte 8 yılda 31 başarılı projeye 36 milyon lira destek verildiğini belirtti.
Faruk Coşkun 18.1.2019
Okullarda Karne Heyecanı
Osmaniye Osmaniye'de Yunus Emre İlkokulunda düzenlenen karne törenine katılan Vali Ömer Faruk Coşkun ve İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, sınıflara girerek öğrencilere karnelerini verdi.
Faruk Coşkun 17.1.2019
Kadirli'de 40 Bin Dönüm Arazi Su Altında
Vali Ömer Faruk Coşkun'un talimatıyla İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri, Kadirli genelinde hasar tespit çalışmalarına başladı.
Faruk Coşkun 16.1.2019
Su Altında Kalan Evini İneğinden Dolayı Terk Etmek İstemedi
Bu arada Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun selin etkili olduğu köylerde incelemelerde bulundu.
Faruk Coşkun: Osmaniye'de Köyleri Su BastıFaruk Coşkun 16.1.2019
Faruk Coşkun: Osmaniye'de Köyleri Su Bastı (3)Faruk Coşkun 16.1.2019
Faruk Coşkun 16.1.2019
Atatürk'ün Osmaniye'ye Gelişinin 94'üncü Yıl Dönümü
Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Osmaniye'ye gelişinin 94'üncü yıl dönümü törenle kutlandı. Osmaniye Tren Garı'nda düzenlenen törende, temsili olarak gara gelen trenden inen izciler, taşıdıkları Türk bayrağını kendilerini karşılayan Vali Ömer Faruk Coşkun'a teslim etti.
Faruk Coşkun: Mersin'de Osmaniyeliler GecesiFaruk Coşkun 14.1.2019
Faruk Coşkun 10.1.2019
Osmaniye Emniyet Müdürlüğüne Motosiklet Takviyesi
İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törende, yeni motosikletler firmanın Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Tosyalı tarafından İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş'a teslim edildi. Vali Ömer Faruk Coşkun, törende yaptığı açıklamada, motosikletleri hediye eden firmanın kentte yaptığı yatırımları ve sosyal, kültürel, eğitim alanında sunduğu katkı ile Osmaniye'ye çok önemli hizmetler verdiğini belirterek, motosiklet desteğinden dolayı teşekkür etti.
Faruk Coşkun 10.1.2019
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti'ni (CGC) ziyaret etti.
Faruk Coşkun 10.1.2019
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Faruk Coşkun: Osmaniye'de Kurtuluş CoşkusuFaruk Coşkun 7.1.2019
Faruk Coşkun 7.1.2019
Osmaniye Kadirli'de Zeugma ile Eş Değer Eserler Gün Yüzüne Çıkıyor
VALİ COŞKUN TURİZME KAZANDIRILMALI Kazı alanında incelemelerde bulunan Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun M.
Faruk Coşkun 7.1.2019
Kadirli'de Zeugma ile Eş Değer Eserler Gün Yüzüne Çıkıyor
Dere Mahallesi Şehit İsmail Işıkbol Caddesi üzerinde bir inşaat firması tarafından yapılan temel kazısı esnasında tarihi kalıntılara rastlanması üzerine Osmaniye Müze Müdürlüğü yetkileri inşaatı durdurarak sondaj çalışmalarına başladı. Kazı çalışmalarında Zeugma ile eş değerdeki mozaik figürlerin M.S. 1. veya 2'nci yüzyıllarda yapıldığının düşünüldüğünü söyleyen Osmaniye İl Kültür ve Turizm Müdürü Burhan Torun, mozaiklerin Flaviapolis kentinin merkezi konumunda olan bu alanda yapılan çalışmaların Kadirli'nin geçmiş tarihinin aytınlatılması için ışık tutacağını söyledi. Kazı çalışmalarının 5 arkeolog ve 11 işçi ile devam ettiğini söyleyen Torun şunları kaydetti: "Millattan sonra 1'inci veya 2'nci yüzyılda yapıldığı tahmin edilen mozaikli taban Osmaniye ilimizde ilk insan figürlü motiflere rastlanmıştır. Zeugma ile eş değerdeki mitolojiklere ve Roma dönemine ait insanların yaşamıyla ilgili olarak bilgiler veren figürler çıktı. İnsanların o dönemdeki yaşantılarını anlatan figürler ortaya çıktı. Kazı çalışmaları sırasında kucağında keklik, elinde üzüm olan insanın yanında turp figürüne rastlanmıştır. Turpun anavatanın Kadirli olduğunun bir kanıtı daha ortaya çıkmıştır. O dönemin insan giysilerinin ve sosyal yaşantısını anlatan figürler var. Roma dönemine ait 1'inci veya 2'nci yüzyıla ait mozaik tabanda Kadirli merkezde Flaviapolis kentinin ilk yazılı örneğini çıkarmış bulunmaktayız. İnsan ve hayvan figürlerinin yanında çözülen bir yazıda 'Tanrıya iyi talihle sunuldu' yazıldığını tespit ettik. Burada çıkan mozaik figürler ve yazılar Kadirli'nin o dönemdeki geçmiş tarihini aydınlatmak için çok büyük önem arzetmektedir." VALİ COŞKUN: TURİZME KAZANDIRILMALI Kazı alanında incelemelerde bulunan Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun M.
Faruk Coşkun 5.1.2019
Osmaniye'de "Sıfır Atık Projesi" Hayata Geçirildi
OSMANİYE (AA) – Osmaniye'de valilik, adliye sarayı, il emniyet müdürlüğü ve defterdarlık binasında Sıfır Atık Projesi uygulanmaya başlandı. Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, geçici atık depolama alanını ziyaretinde yaptığı açıklamada, kurumlarda ortaya çıkan atıkların ayrıştırılarak israfın önüne geçilmesi ve ekonomiye geri kazandırılmasının hedeflendiğini belirtti.
Faruk Coşkun: Osmaniye'de Şehitler AnıldıFaruk Coşkun 3.1.2019
Faruk Coşkun 3.1.2019
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun'dan Ziyaretler
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kadirli ilçesinde incelemelerde bulundu.
Faruk Coşkun 1.1.2019
Osmaniye'de Lise Öğrencilerine Okçuluk Eğitimi
Vali Ömer Faruk Coşkun, proje kapsamında okçuluk eğitimi alan öğrencileri ziyaret ederek başarılar diledi.
Faruk Coşkun 1.1.2019
Osmaniye'de Yeni Yılın 2 Bebeği
Osmaniye'de yeni yılın ilk saatlerinde biri kız 2 bebek dünyaya geldi. Bebeklere Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun birer altın hediye etti.
Faruk Coşkun 29.12.2018
Emniyet Müdürü Gökduman'a Veda Yemeği
Polisevi'nde düzenlenen yemeğe Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, milletvekilleri, askeri ve mülki erkan ile sivil toplum örgüt temsilcileri katıldı.
Faruk Coşkun 29.12.2018
Vali Coşkun, Okul İnşaatlarını Denetledi
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Anadolu İmam Hatip Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.
Faruk Coşkun 28.12.2018
Vali Coşkun Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti.
Faruk Coşkun 19.12.2018
Vali Coşkun Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, merkezde bulunan Atatürk Anadolu Lisesi ve 80. Yıl Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret etti.
Faruk Coşkun 18.12.2018
Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması
Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Anadolu Ajansınca (AA) düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Faruk Coşkun 15.12.2018
Vali Coşkun'dan Osmaniyespor'a Moral Ziyareti
Osmaniye Valisi Vali Ömer Faruk Coşkun, Osmaniyespor futbol takımını ziyaret etti.
Faruk Coşkun 12.12.2018
Seracılık Eğitimi Alan Suriyelilere Sertifika
"Osmaniye Geçici Barınma Merkezi'ndeki Suriyeli Mültecilerin Mahsul Üretimine Yönelik Acil Destek" projesi kapsamında Göç İdaresine bağlı Cevdetiye Geçici Barınma Merkezi karşısında kurulan seranın açılışına Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür Yardımcısı İhsan Emir Alioğlu, FAO Türkiye Temsilcisi ve Orta Asya Alt Bölge Koordinatörü Viorel Gutu ile davetliler ve sertifika alacak Suriyeli kursiyerler ve yakınları katıldı.
Faruk Coşkun 7.12.2018
Osmaniye Belediyesi 3. Kitap Fuarı Açıldı
Masal Park miting alanında düzenlenen fuarın açılışına Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Belediye Başkanı Kadir Kara, Türk Tarih Kurumu Başkan Yardımcısı Prof.
Faruk Coşkun 7.12.2018
Osmaniye Belediyesi 3. Kitap Fuarı Açıldı
Masal Park miting alanında düzenlenen fuarın açılışına Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Belediye Başkanı Kadir Kara, Türk Tarih Kurumu Başkan Yardımcısı Prof.
Şu an buradasınız: Faruk Coşkun Haberleri | Faruk Coşkun Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Faruk Coşkun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faruk Coşkun kimdir, hayatı ve biyografisi. Düzensiz Göçe Yönelik Koordinasyon Kurulu Toplantısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.7.2020 21:21:08. #1.14#
title