Farmafikir Yarışması Başlıyor

Farmafikir Yarışması Başlıyor

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği, 2017 yılında Geleceğin Eczacılığına katkı sağlayan inovatif uygulama ve örnekleri çoğaltabilmek amacıyla eczacılık fakülteleri öğrencileri arasında "GELECEĞİN ECZACILIĞI İLE İLGİLİ İNOVATİF UYGULAMALAR'' konulu yarışmanın ikincisini düzenliyor.

Farmafikir Yarışması Başlıyor

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği, Pharmetic Akademi Yürütme Kurulu tarafından 2016 yılında Türkiye ve KKTC Eczacılık Fakültelerinde öğrenim gören eczacılık öğrencileri arasında "Geleceğin Eczacılığına" genç beyinlerin fikir, düşünce ve projelerini oluşturmayı hedefleyerek 29 Üniversite de başlatılan Farmafikir projesi, 12 üniversitenin katılımı ile sonuçlanmıştı. Yarışmada Yeditepe Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi ddereceye girmişti.

YARIŞMANIN SON BAŞVURU TARİHİ: 17 EKİM 2017

Proje detayları hakkında bilgi veren Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği Başkanı Ecz. Armağan Ener; Yarışmaya Türkiye ve KKTC Eczacılık Fakültelerinde öğrenim gören tüm eczacılık öğrencilerinin başvurabildiğini belirtirken, "Başvurular internet üzerinden mail olarak farmafikir@pharmetic.org adresine veya CD, DVD formatında dernek adresine gönderilebilir. Öğrencilerimiz son başvuru tarihi 17 Ekim 2017 olan yarışma için detaylı bilgileri http://www.pharmetic.org adresinden ulaşılabilirler. Eczacılık fakültesi öğrencilerimizin katılımını bekliyor, başarılar diliyoruz." dedi.