Fanatikleri Var

Fanatikleri Var

Dünyada Olduğu Kadar Türkiye'de de İlgi Gören "Lost" Dizisi, Tutku Haline Dönüştü.

Fanatikleri Var

Uçak kazasında ıssız bir adaya düşüp burada 'kaybolan' bir grup insanın başından geçen gerilim dolu olayları anlatan 'Lost' dizisinin fanatikliği akıl almaz bir hale geldi. Dizi reyting, DVD'leri ise satış rekorları kırdı. Gördükleri bu ilgiden hayli memnun olan 'Lost' yapımcıları da dizinin oyunlarını tasarladı.

2007'de çıkıyor
Yapımcılar; Ubisoft, Touchstone ve ABC televizyonu ile ortaklaşa 'Lost'u oyun haline getireceğini ve 2007'nin ilk günlerinde piyasaya çıkaracaklarını açıkladı. Oyun, PC versiyonu yanında tüm konsollar için de hazırlanacak. ABC ikinci başkanı Bruce Gersh, oyunun macera tarzında olacağını, diziye en çok bu türün yakışacağına karar verdiklerini söyleyerek, "Oyun, dizinin gizemlerini biraz da kendileri çözmeyi seven izleyiciler için uygun" dedi.

Turlar...
Lost tutkunları, oyunun heyecanına kapılırken Amerika'da ise 'Lost' çılgınlığı hayli ilginç bir hal aldı. Gençler, dizide olduğu gibi gruplar halinde ve teknolojik aletleri olmadan ıssız adalara giderek burada yaşamaya başladı. Tur şirketleri de 'Lost' adlı geziler düzenlemek için harekete geçti.