Fanatik Okulun Öğrencileri de Fanatik

'Hami Kurum Projesi' Kapsamında Onarımı ve Çevre Düzenlemesi Trabzonspor Taraftarlar Birliği Tarafından Üstlenilen Merkez Karlık Köyü İlköğretim Okulu, Bordo-mavi Renklere Boyanarak Hizmete Açıldı.

Fanatik Okulun Öğrencileri de Fanatik

'Hami Kurum Projesi' kapsamında onarımı ve çevre düzenlemesi Trabzonspor Taraftarlar Birliği tarafından üstlenilen merkez Karlık Köyü İlköğretim Okulu, bordo-mavi renklere boyanarak hizmete açıldı.

Trabzon Milli Eğitim İl Müdürlüğü ve Trabzonspor Taraftarlar Birliği arasında imzalanan 'Hami Kurum Projesi' kapsamında 1 Temmuz 2007 tarihinde onarım ve çevre düzenleme çalışmaları başlatılan Merkez Karlık İlköğretim Okulu, törenle hizmete açıldı. Bordo-mavi renklere boyanan okulun açılış törenine Trabzon Valisi Nuri Okutan, Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Mali Sayman Emin Kahraman, Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Yönetim Kurulu Üyesi Güven

Küçükosman ve Günhan Üçüncüoğlu, Profesyonel Takım İdari Sorumlusu Caner Çuvalcıoğlu ile birlikte bordo-mavili takımın kaptanı Hüseyin, Tolga Seyhan ve kaleci Tolga Zengin katıldı. Trabzonspor Kulübü Başkan adaylarından Hacı Yıldız'ın da yer aldığı törende okulun açılışını Vali Okutan, Belediye Başkanı Canalioğlu ve Hüseyin Çimşir birlikte yaptı. Folklor gösterileriyle devam eden törenin sonunda okulun onarımına katkıda bulunanlara plaket takdim edildi.

Merkez Karlık İlköğretim Okulu'nun onarım masrafları Trabzonspor Taraftarlar Birliği öncülüğünde Trabzonspor Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Trabzonspor eski teknik direktörü Ziya Doğan ve bordo-mavili futbolcular ve hayırsever iş adamları tarafından karşılandı.

Öte yandan tamamı Trabzonsporlu olan ve bordo-mavili kulübe üye yapılan okul öğrencileri de üyelik kartlarını aldıktan sonra büyük bir sevinçle okul önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

(GÖK-MU-MFS-ÖZ-S)