Falezlerden 30 Metre Aşağı Düşen Genç Hayatını Kaybetti

Falezlerden 30 Metre Aşağı Düşen Genç Hayatını Kaybetti

Antalya'da Falezlerin Kanarına Çıkan Bir Genç Dengesini Kaybedince, Yaklaşık 30 Metre Aşağı Düşerek Hayatını Kaybetti. Olay Yerinde Hayatını Kaybeden Şahsın Üzerinden Küçük Poşetlere Sarılı Maraş Otu Tabir Edilen Madde ve 25 YTL Para Çıktı.

Falezlerden 30 Metre Aşağı Düşen Genç Hayatını Kaybetti

Antalya'da falezlerin kanarına çıkan bir genç dengesini kaybedince, yaklaşık 30 metre aşağı düşerek hayatını kaybetti. olay yerinde hayatını kaybeden şahsın üzerinden küçük poşetlere sarılı maraş otu tabir edilen madde ve 25 YTL para çıktı.

Alınan bilgiye göre; Eski Devlet Hastanesi olan ve daha sonra Sağlık Meslek Yüksek Okulu olarak kullanılan, daha sonrada buranın yıkılmasına karar verilerek park yapılmasına karar verilen yerin ön tarafında bulunan falezlerin üzerine çıkan bir genç, dengesini kaybedince yaklaşık 30 metre aşağı kayalıklara düşerek hayatını kaybetti.

Olayı gören vatandaşların ihbar etmesinin ardından, polis, itfaiye ekipleri ve 112 sağlık personeli gencin düştüğü yere geldi. 112 sağlık ekiplerinin yapmış olduğu kontrol sonucu gencin hayatını kaybettiği belirlendi.

Bunun üzerine gencin üzerinde arama yapan polis, gencin kimliğini belirledi. İsmi'nin Hasan Düz olduğu belirlenen gencin cesedi, daha sonra savcı tarafından incelenmek üzere, itfaiye ekipleri tarafından ceset torbasına konarak falezlerin üzerine çıkarıldı.

Burada savcılık tarafından yapılan incelemede Hasan Düz'ün üzerinde bulunan pantolon un ceplerinden 25 YTL para, sigara, çakmak, küçük kağıtlara yazılmış telefon numaraları, küçük poşetlere konmuş ve Maraş otu olarak tabir edilen madde bazı kartvizitler çıktı.

Savcılık tarafından yapılan incelemenin ardından ceset otopsi yapılmak üzere Akdeniz Üniversitesi Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı.

Kaynak: CHA